Виставка "Відсвіт"

Виставка "Відсвіт" - фото

З 8 квітня по 19 травня у Галереї Львівського органного залу відбудеться виставка акварелей Олени Іванишин “Відсвіт”.

Зі слів організаторів, це спроба зазирнути у глибину людської душі. Це пошук того сакрального відсвіту, який вдається вловити лише справжнім митцям.

Людина – маленьке дзеркало, в якому відображається розмаїття Всесвіту. Чим воно чистіше, тим глибше відображення. Це безкінечний взаємообмін енергіями між внутрішнім і зовнішнім світами.
‌Текуча і прозора природа акварелі допомагає розкрити ефемерність та емоційність людської душі, каже художниця Олена Іванишин.

У серії акварельних портретів, що представлені на виставці, можна побачити, як завершений малюнок перестає належати лише автору. В експозиційному просторі твір резонує і міняється, відповідно до співпереживань кожного, хто до нього звертається, наповнюючи його новими сенсами.

Про художницю

Олена Іванишин народилася 1983 року у Києві. Закінчила три класи дитячої художньої школи в м. Києві. В дев'ятому класі вступила до Дитячої художньої середньої школі ім.Т. Г. Шевченка. У 2001-2007 рр навчалася у Львівській національній академії мистецтво на кафедрі художнього скла.
Працювала з різними художніми матеріалами, але обрала акварель в першу чергу за її складність та невловимість.

ВХІД НА ВІДКРИТТЯ ВІЛЬНИЙ

Виставка діє до 19 травня, щодня з 13:00 до 19:00. Квитки на виставку та відвідування залу можна придбати у касі та на сайті kontramarka.ua. Один квиток дійсний протягом одного відвідування.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах