Виставка "Від міфу до міфу"

Виставка "Від міфу до міфу" - фото

З 12 травня до 13 червня цього року у виставкових залах Палацу Лозинського експонується виставка Євгена Равського «Від міфу до міфу». 

Зі слів організаторів, особливістю цієї виставки є те, що вона представляє живописні та графічні роботи тридцятирічного часового діапазону (це період від 90-х років і до сьогодні), які об’єднує спільна тема міфу: античного, біблійного і сучасного.

Персонажі на полотнах – це люди сьогодення, перетворені на непідвладні часу архетипи. У своїх останніх роботах Равський пише теперішню Україну як грецький епос – твори, об’єднані циклом «Іліада», будуть представлені поруч із серією «Люди і крила» із першої персональної виставки художника у Львові та монументальними живописними і графічними роботами неосецесійного періоду (його можна умовно окреслити 1988–1998 роками), героями котрих виступають Заратустра, Даліла, Самсон, Яків та Леда.

Євген Равський – львівський художник, перший куратор культурного центру «Лялька», представник так званої течії «нових старих майстрів», який наслідує західну класичну школу та використовує у роботі академічні традиційні техніки фігуративного живопису (винайдені та популярні у часи Відродження). Але, зберігаючи консервативний підхід у техніці, говорить про актуальне і розмірковує над символами сучасної культури. Як великий шанувальник творчості італійського живописця XVI століття Караваджо, Равський велику увагу приділяє світлотіні й створює образи персонажів безпосередньо зі своїх знайомих та друзів.

Роботи художника зберігаються у Львівській національній галереї мистецтв Б. Г. Возницького, Музеї Сучасного Образотворчого Мистецтва, у приватних колекціях України, США, Норвегії, Німеччини, Польщі, Росії, Естонії та Нідерландів.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах
Інші заходи
РОСТЕ ДРЕВО. Виставка народного і декоративного мистецтва Наддніпрянщини XVІІ-середини ХХ ст.
Виставки Постійна експозиція «Українське мистецтво ХХ ст.» в музейному комплексі НМЛ ім. Андрея Шептицького
Сьогодні 10:00
Виставка
Виставки Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Г. Возницького
Сьогодні 10:00
Виставка «Franko made in the U.S.S.R»
Виставки Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка
Сьогодні 16:00
Виставка Ukrainian Live Classic
Виставки Львівська обласна філармонія
Сьогодні 10:00