Перша квест-кімната: у Львові відкрили майже справжній  Райвідділ

Перша квест-кімната: у Львові відкрили майже справжній "Райвідділ"

Фото: escapequest.com.ua

Вас заарештовано за підозрою у злочині, який ви не скоювали, і у вас є тільки 60 хвилин на те, щоб уникнути в’язниці, тобто вибратись з райвідділу та знайти справжнього злочинця! Цю пригоду ви починаєте у наручниках. І тільки від вас залежить, як швидко ви зможете від них звільнитись, чи, може, так і вийдете зі скованими руками.  

Не хвилюйтесь, це всього лише сюжет нової для Львова гри - квест-кімнати. Вона отримала назву "Райвідділ". Ця атракція допоможе потренувати логічне мислення та аналітичні здібності та. Приємно, що грати можна командою від 2 до 4 людей - ваші друзі покажуть на що здатні у стресовій ситуації. Головне завдання - вийти з кімнати за 60 хвилин, але все не так легко, спочатку команді доведеться розгадати безліч головоломок та складних загадок.

Якщо вам вже набридли такі "стандартні" розваги як кіно, театри, музеї, клуби та прогулянки містом, спробуйте відчути всі гострі враження від перебування у майже справжньому райвідділі міліції. Беріть друзів та йдіть до "Райвідділу". Байдужими він не залишив ще нікого. Організатори кажуть, що тільки тут можна перевірити себе та побувати справжнім героєм гостросюжетного фільму.

Перша та єдина квест-кімната Львова розроблена командою Escape Quest. Автори обіцяють вже дуже скоро розширити "асортимент" ігор другою квест-кімнатою під назвою "Загадки Моріарті".

Попереджаємо, для того щоб зіграти, потрібно попередньо забронювати "Райвідділ". Зробити це можна на офіційному сайті квест-кімнати.

Де: вул. Джерельна, 69

Гравців: від 2 до 4

Вартість: від 250 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Водохреще, льодові скульптури, моржі та "Плач Єремії": як провести 19 січня у Львові

Вихідні у Львові: десять подій цього вікенду

Львів у Instagram: 20 кращих фото цього тижня

Бронювати "Райвідділ" тут