У Львові презентували "електронне місто" на хмарній платформі

фото:www.gryntour.lviv.ua

фото:www.gryntour.lviv.ua

Дозвілля та їжа
23 березня 2015 13:26

 

Львівська міська рада презентувала електронний сервіс "Панель міста". Про це сьогодні, 23 березня, розповіли на прес-конференції, інформує Дивись.Інфо.

Як розповіла генеральний директор компанії "Майкрософт Україна" Надія Васильєва, перший етап впровадження – розробка електронного сервісу для Центрів туристичної інформації, оскільки туризм є однією з пріоритетних галузей Львова.

Планується, що "електронне місто" об’єднуватиме всі сфери життєдіяльності Львова.

Відтак наступним кроком стане розвиток Геоінформаційної системи (увійдуть ЖКГ, транспорт, освіта тощо) та публікація "Прозорого бюджету", а також аналітики для мешканців, підприємців.

Наразі сервіс доступний для працівників міськради, втім до кінця року він стане відкритим для всіх охочих – представників бізнесу, мешканців і гостей міста.

За словами розробників, ця інновація дозволяє систематизувати та аналізувати інформацію щодо кількості та географії звернень відвідувачів Центрів туристичної інформації, що значно пришвидшує та оптимізує їхню роботу.

Додамо, що Львів став першим містом в Україні, яке запровадило рішення на хмарній платформі Microsoft Azure. У рамках ініціативи CityNext цей сервіс місто отримало безкоштовно.

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:

Львівська академія мистецтв відкриє власну галерею 

У Львові провели найдовший музичний флешмоб в Україні: як це було 

23 березня: яке сьогодні свято та у кого іменини

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах