На честь  пам’яті Кузьми Скрябіна у Львові відбудеться концерт українських виконавців

На честь пам’яті Кузьми Скрябіна у Львові відбудеться концерт українських виконавців

фото:alexvideo.com.ua

На стадіоні "Арена Львів" відбудеться концерт пам’яті Андрія Кузьменка (Кузьми).

Захід заплановано на 21 червня. У продажу вже з`явилися квитки на концерт, присвячений вшануванню пам`яті українського рок-музиканта, а також оголошено повний список його учасників. Інформує portal.lviv.ua.

На сцену "Арени-Львів" вийдуть поруч із музикантами групи "Скрябін", які були надійним тилом Кузьми впродовж багатьох років,  і колеги Андрія – "Брати Гадюкіни", Святослав Вакарчук, Тарас Чубай, Руслана, Олександр Положинський, гурт "O.Torvald", Фагот (ТНМК), Олександр Пономарьов, Наталія Могилевська, Віктор Павлик, гурти "Скай", "Пающіє Труси", "Антитіла". Всі артисти виконають пісні гурту "Скрябін". 

Нагадаємо, що лідер українського гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко трагічно загинув в автокатастрофі 2 лютого цього року.

 На чисельні прохання друзів Кузьми, та за згодою його сім’ї, 20 травня 2015 року в столичному Палаці Спорту відбудеться великий концерт – триб’ют Пам’яті Кузьми Скрябіна.

Зважаючи на важливість Львівщини та Львова у житті Кузьми і вплив "малої батьківщини" співака на його формування як особистості, великий концерт пам’яті відбудеться тепер ще й на найбільшому майданчику міста – стадіоні "Арена Львів".

Квитки на Концерт Пам’яті Кузьми можна придбати на сайті kasa.in.ua та у касах міста.

Вартість - від 150 грн. Початок – о 20:00 (вхід з 18:00).

Довідка.

"Скрябін" – відомий український гурт, якому в 2014-му виповнилося 25 років. Тоді музиканти з аншлагом відіграли великі концертні шоу "25" в багатьох містах країни.

 Лідер гурту Андрій Кузьменко був знаним та шанованим в Україні музикантом, письменником, телеведучим. 

Львів у новинах:

По Львову на ровері: корисно, вигідно, цікаво 

Якою буде погода на вихідні 

Як відпочиваємо у травні: скільки вихідних буде на свята