Львів, весна і духмяна кава: фоторепортаж з вулиць міста

Львів, весна і духмяна кава: фоторепортаж з вулиць міста

фото:sofia teshaeva
Автор: Галина Гупало

Львів прекрасний у будь-яку пору року, але весною він має особливу чарівність. Місто прокидається разом із запахом ранкової кави і всі літні майданчики заповнюють шанувальники цього бадьорого і витонченого трунку, без якого у місті Лева ніхто не уявляє собі  жодного дня.

Навесні Львів розквітає: різними кольорами міняться на сонці його численні квіткові скульптури і клумби, зацвітають у парках камелії, японські вишні і форзиції, оживають фонтани.

Читайте також:  У Львові зацвіли японські вишні, магнолії і форзиції

А ще вулиці міста  наповнюються справжнім життям – починається час фестивалів і цікавих атракцій, сюди звідусіль з’їжджаються туристи і життя починає свій весняний відлік разом з старовинним годинником на міській Ратуші, з якої так часто милуються городяни і туристи красотами  нашого старовинного міста.

Читайте також: Травневі свята 2015 у Львові

 Адже Львів з висоти пташиного польоту  - неперевершений і милуватися ним з  висоти старовинної ратуші на Ринку можна безкінечно. Дахи Львова, його старовинні пам’ятки і будівлі, вулиці і сквери - створюють королівському місту неповторну ауру, яка полонить і захоплює.

Читайте також:ТОП-8 закладів Львова, з яких видно дахи старого міста

 Ось як побачив весну у місті Vgorode.

Всі світлини: sofia teshaeva.

 Львів у новинах:

ТОП коворкінгів та антикафе Львова

Від "Віденськоі каварні" і "Кришталевої" до "Світу кави": кавові традиції Львова

10 крутых музыкальных фестивалей этого лета в Украине и рядом