День Батяра у Львові (фоторепортаж)

День Батяра у Львові (фоторепортаж)

фото:facebook-сторінка «День Батяра»

Від учора на площі Музейній (біля Домініканського собору) збираються усі, хто хоче більше дізнатися про батярів, стати частиною батярської культури, відтворити настрій та запал, який панував у місті на початку ХХ століття та разом відсвяткувати День Батяра у Львові. Львівське батярство це цілий пласт культури і для львів'ян  батярський день є одним з найулюбленіших свят. Тому такі локації у Львові завжди масові і мають свій особливий настрій і ауру веселощів.

День Батяра – це свято міської культури, під час якого гості та мешканці міста мають рідкісну можливість зануритися в атмосферу, настрій, стилістику і побут споконвічно львівського явища "батярства". Поспілкуватися і повар'ювати з батярами вчора охочих було більш, ніж достатньо. Отож, свята продовжуються, а отже зарядитися позитивом у ці дні у Львові  не складає жодних проблем.

Цими днями кожен може стати батяром та отримати батярське посвідчення. Цей документ засвідчує, що особа є справжнім батяром, який любить файну забаву, справжнім поціновувачем гарних кобіт, почесним гостем у всіх кнайпах, цінує добрі буцики, любить гарний дотеп та вміє повеселити себе та свою компанію і є почесним гостем на Святі Батяра.

 Всі світлини -facebook-сторінка "День Батяра"

Львів у новинах:

У Львові стартували "Флюгери Львова"

Сьогодні синоптики оголосили у Львові штормове попередження 

У Львові до Дня міста назвали "Почесного громадянина міста Львова" та "Львів’янина року"