Найвідоміший французький філософ сучасності дасть у Львові виставу, присвячену подіям на Майдані

Фото взято с сайту http://image.zn.ua

Фото взято с сайту http://image.zn.ua

Дозвілля та їжа
25 травня 2015 12:39

28 травня у Львові відбудеться вистава французького драматурга, письменника і філософа Бернара-Анрі Леві "Готель Європа". Виставу покажуть у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької, початок о 19.30 год. Спектакль присвячується подіям на Майдані.

Вистава демонструватиметься в рамках Львівського Медіафоруму, за підтримки Львівської міської ради, Посольства Франції в Україні. Запрошення на виставу – безкоштовні, їх можна отримати у квитковій касі "ОТ-ОТ" на просп. Свободи. Кількість запрошень обмежена.

Сама п'єса – це монолог, довжиною в 5 актів. Дія відбувається 27 червня 2014 року в Сараєво, напередодні меморіальних заходів в пам'ять про століття з початку Першої світової війни. Головний герой – письменник, який повинен підготувати промову. Місце дії – готель, в якому він бував 20 років тому. На його промову про Європу, її основоположні цінності, її майбутній і теперішній стан духу чекають мільйони. Він один у закритій кімнаті шукає натхнення в старих фотографіях і документах. Лейтмотивом через всю п'єсу проходить тема Українського Майдану, боротьба українців за право жити у вільній країні – нагадування всій Європі про те, якими є справжні маркери демократії та ціна, яку народові доводиться платити за гідне життя.

Прес-служба Львівської міськради нагадує, що Бернар-Анрі Леві виступить на Львівському медіафорумі з інавгураційною промовою "Історія – улюблена настільна книга тиранів".

Довідка

Бернар-Анрі Леві – філософ, письменник, режисер, політичний журналіст (Франція). Один із засновників школи "Нової філософії", критик сучасного марксизму. Борець проти мусульманського фундаменталізму.

Їздив в Індію висвітлювати війну за незалежність Бангладешу від Пакистану. Написав більше 20 книжок на злободенні політичні теми. Висвітлював конфлікт у колишній Югославії. Очолював державну кінокомісію Франції. Вів репортажі з Грузії під час війни у 2008 році.

Під час зимової Олімпіади в Сочі закликав європейських спортсменів відмовитися від участі на знак протесту проти насилля у Києві. Виступив на сцені "Євромайдану" з промовою, опублікованою у газеті "Le Monde" під заголовком "Ми усі – українці".

Львів у новинах

EasyWay: GPS-дані по Львову більше не доступні

У Львові донеччанин вночі намагався пограбувати АЗС

Аншлаг навіть після смерті: як пройшов концерт пам'яті Кузьми Скрябіна [фото, відео]

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах