У Львові цими вихідними стартують джазові сніданки у парку

У Львові цими вихідними стартують джазові сніданки у парку

Щовихідних протягом літа у Львові триватиме Сніданковий Ярмарок. На страви сніданкової кухні народів світу, запашну каву, ранковий джаз і безліч активностей для дорослих і дітей запрошують у Парку імені Івана Франка. Перший Сніданковий Ярмарок розпочнеться у неділю, 31 травня.

Проект відбуватиметься щовихідних. На відвідувачів чекає сніданкова кухня народів світу, кулінарні майстер-класи, вуличні лекції зі здорового харчування, заняття з йоги та аеробіки, ранкові джазові концерти, поетичні читання, дитячі заняття з англійської, анімація та інше.

"Сніданковий Ярмарок у парку – це нагода відпочити від насиченого ритму буднів і провести літні вихідні з користю. Окрім смачних сніданків, тут відбуватимуться безкоштовні спортивні заняття, концерти від Львівської Школи Джазу та Сучасної Музики, також буде окрема програма для дітей", - каже Ольга Гренюх, координатор Сніданкового Ярмарку.

Джаз лунатиме щосуботи та щонеділі з 12 до 14 год. біля ротонди у Парку ім. Івана Франка.

"Ранкове споживання їжі принесе ще більше задоволення, адже вже давно доведено, що саме композиції в стилі джаз роблять їжу смачнішими",-  говорять організатори.

Запашними напоями для бадьорого ранку частуватиме Кава на шпацер. На охочих дізнатися більше про молекулярну кухню чекають кулінарні майстер-класи від KitchenLab. А дітлахів екологічно чистими іграшками бавитиме ІГРОТЕКО

фото facebook.com/events/456926044481076/

фото facebook.com/events/456926044481076/

фото facebook.com/events/456926044481076/

фото facebook.com/events/456926044481076/

Львів у новинах

Безкоштовне місто: де у Львові подивитись кіно та позайматися йогою на свіжому повітрі

ВелоЛьвів: де у місті взяти ровер в оренду та скільки це коштує

Як занедбаний пострадянський парк перетворюють в найцікавішу локацію Львова

 

Сніданковий ярмарок проходитиме тут