Львів ян знов закликають не гуляти у деяких парках упродовж кількох днів

Львів'ян знов закликають не гуляти у деяких парках упродовж кількох днів

Управління екології та благоустрою ЛМР закликає мешканців Львова утриматись від відвідування парків ім. Папи Римського Івана-Павла ІІ, Погулянки, "Залізна Вода", "Майорівка" та "Високий Замок" упродовж кількох днів, у зв’язку з проведенням акарацидної обробки, з метою мінімізації укусів кліщів. Завтра стартує обробка в парку "Високий Замок" і поступово рухатиметься до інших. Про дату завершення обробки буде повідомлено пізніше. Про це Vgorode Львів повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

Нагадаємо: Львів'ян закликають не гуляти трьома парками впродовж трьох днів

Окрім цього, ЛКП "Зелений Львів" самостійно продовжує проведення дієвих заходів, спрямованих на усунення ймовірності укусів кліщів на найбільш відвідуваних територіях міських парків, а саме: проводять роботи зі скошування травостою, особливо вздовж доріжок, дератизацію, вивозять повалені та видаляють фаутні дерева й пеньки, а також проводить інформування мешканців про необхідність дотримання індивідуальних заходів захисту.

Нагадаємо, за інформацією державної установи "Львівський обласний лабораторний центр держсанепідслужби України", за період 18 березня – 20 травня 2015 року в лікувально-профілактичні заклади міста за медичною допомогою звернулись 150 мешканців Львова, у зв’язку з укусами кліщів. З них 89 зазнали укусів на території Львова, а саме:

- у зоні зелених насаджень прибудинкових територій – 18 випадків,

- у парку ім. Папи Римського Івана-Павла ІІ – 18 випадків,

- у парку Погулянка – 9 випадків,

- у парку "Залізна Вода" – 7випадків,

- у зеленій зоні "Майорівка" – 6 випадків,

- у парку "Високий Замок" – 4 випадків.

Львів у новинах

У Львові зростуть ціни на воду (таблиця)

6 червня у Львові відбувся "V жіночий велопарад"

У Львові урочисто запрацювала Майстерня міста [Фото]

Де відпочити біля води: ТОП найпопулярніших озер та пляжів навколо Львова