У Львові хижим птахам  виділили   житло (фото + відео)

У Львові хижим птахам "виділили" житло (фото + відео)

фото з сайту www.032.ua

Львівські зоозахисники взялися опікуватися дикими птахами. Вони організували для них перший в Україні реабілітаційний центр. На його презентації побувала і кореспондент 032.ua.
 

Реабілітаційний центр для хижих птахів облаштували у львівському екоцентрі. Там уже проживають орли, над якими більше року тому знущалися невідомі чоловіки. Як розповіли зоозахисники, зловмисники пропонували перехожим сфотографуватися з птахами. При цьому комерсанти зберігали орлів у підвалі та морили їх голодом.

Орлів вдалося врятувати завдяки небайдужим людям. Вони зараз добре почуваються у реабілітаційному центрі. 

"Орлів вдалося врятувати завдяки небайдужим людям. Вони зараз добре почуваються у реабілітаційному центрі. Птахи аж віджили", – пояснив віце-президент ГО Спілка соколярів "Сапсан" Ігор Овчаров.

Оскільки коштів на отримання хижих птахів обмаль, львівські зоозахисники звернулися за матеріальною допомогою до львів'ян. Вони розповіли їм про притулок та показали птахів, які проживають там.

"У мене на руках місячний сокіл. Коли навчимо його полювати, то відпустимо. Зараз годуємо птаха курячими сердечками", – зазначив член ГО Спілка соколярів "Сапсан" пан Роман.

Зоозахисники закликають людей приносити до притулку тих птахів, які з якихось причин пораненні чи не можуть літати.

Львів у новинах:

Планируй отпуск: по Украине назначены дополнительные 14 поездов 

Американський фотограф відкриває у Львові виставку-медитацію

"Ніч у Львові" зібрала десятки тисяч глядачів (фото)