Як у Львові святкували День Незалежності (10 фото)

Як у Львові святкували День Незалежності (10 фото)

фото з сайту horoshiyblog.livejournal.com

Львів разом із усією Україною відсвяткував 24-ту річницю Незалежності. Пропонуємо підбірку фото із заходів, які пройшли у Львові протягом 24 серпня. Серед найцікавішого: парад військових оркестрів, конкурс вишиванок, сімейне свято у Парку культури та ін.

Із нагоди Дня Незалежності України найбільший житловий район міста Лева – Сихів переодягнувся у національні строї. Понад три тисячі містян взяли участь у Параді вишиванок.

У Львові перед оперним театром виступив зразково-показовий військовий оркестр Сухопутних військ Республіки Польща.

Також у центрі міста відбувся марафонський забіг під гаслом "Звільнись від алкогольного та тютюнового рабства, стань незалежним!".

І ще 24 серпня водіїв трамваїв одягнули на роботу вишиванку.  Про це у Фейсбуці написала Olya Zinkevych : "Поцікавилась у водія чи це одноосібна ініціатива, жінка запевнила, що їхній керівник запропонував усім, в кого є можливість і бажання вдягнути вишиванку, так як це свято усіх нас. Ми були, є і будемо, незалежні і сильні і це повинно проявлятися в усьому - у серці, на діях і словах".

За доброю традицією, що склалася 1991 року, сьогодні, у 24-ту річницю нашої волі, на проспекті Свободи відбувся Акафіст до Пресвятої Богородиці за мир і ласку для України. Молитву, як і кожного року, звершили представники духовенства різних християнських конфесій. 

Не забували у цей день львів'яни і про допомогу армії.

     

А ще багато просто посміхались й обіймались.

Джерело: day.kiev.uadailylviv.comvgolos.com.uazaxid.netwww.facebook.com.

Львів у новинах:

Львів з висоти пташиного польоту: 5 дивовижних відео, знятих з дрону

У Львові на площі Ринок встановили дерев’яну карту України

У Львові з’явилась електронна карта з майбутніми забудовами міста