У Львові стартувала загальноміська ініціатива "Місто дружнє до дітей"

фото: Ярослав Альохін

фото: Ярослав Альохін

Дозвілля та їжа
29 вересня 2015 16:15

У Львові стартувала загальноміська ініціатива "Місто дружнє до дітей". На першому етапі цієї ініціативи було визначено перелік закладів харчування, які в пріоритетах своєї діяльності та існування створили комфортні умови перебування для батьків та їх малюків.

Критеріями підбору таких закладів стали наявність таких елементів: повивальні столики у туалетних кімнатах, дитяче крісло (приставне), дитяче меню, дитячі зони або окремі кімнати для дітей, паркінг для візочків.

Ідея створення кампанії належить активним батькам міста, ГО "Батьки в дії" та управлінню молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Вже сьогодні перші заклади харчування, які мають базові елементи, отримають наліпки на вітрини, щоб мешканці та гості міста візуально бачили місця, де буде комфортно  дітям.

В рамках ініціативи будуть розроблені критерії для інших сфер у місті.

Перелік закладів можна буде подивитись на сайті www.childfriendly.lviv.ua

"Спільно з батьками ми хочемо виокремити соціально відповідальні та привітні до дітей заклади. Це дозволить насамперед мамам орієнтуватись, які заклади найкраще дбають про свого клієнта та пропонують хороші умови перебування для дітлахів. Ми дуже задоволені, що у продуктивній співпраці з активними мамами, які відчували проблему у відсутності такої ініціативи, нам вдалось дійти до спільного консенсусу щодо критеріїв та мети програми", - розповів зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

"ГО "Батьки в дії", яка утворилась в рамках співпраці небайдужих батьків над втіленням  ініціативи "Львів, дружній до сімей і дітей". Першими кроками ініціативи стало запровадження кампанії мотивації закладів харчування бути привітними до сімей з дітьми, також плануємо реалізувати проект встановлення інклюзивного дитячого майданчика у Парку культури, розробку дієвого механізму догляду за станом дитячих майданчиків в місті через он-лайн мапу, відкриття у Львові коворкінгу для активних мам та багато інших проектів, щоб зробити Львів містом, в якому хочеться жити", - розповіла Юлія Гвоздович, керівник ГО "Батьки в дії".

У Львові стартувала загальноміська ініціатива "Місто дружнє до дітей" фото

фото: Ярослав Альохін

Львів у новинах:

Одяг, продукти, книги: у Львові відбудеться виставка місцевих товаровиробників 

Площа Юра стане непроїзною, а через парк пустять тролейбуси 

Стало відомо скільки буде коштувати перший муніципальний велопрокат у Львові 

У Львові з’являться незвичні урни для недопалків (Фото) 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах