Площа Юра стане непроїзною, а через парк пустять тролейбуси

Фото взято з сайту tvoemisto.tv

Фото взято з сайту tvoemisto.tv

Транспорт та інфраструктура
29 вересня 2015 13:45

Закрити проїзд через площу св. Юра для приватного транспорту і пустити через парк тролейбусну лінію – саме такий проект невдовзі представлять громадськості на обговорення. Зараз у Львівській міській раді очікують на рішення експертів. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Як розповів Юліан Чаплінський, свого часу такий проект вже був запропонований на розгляд, і в активістів, які відстоюють парк, він не викликав заперечень. Однак він не був погоджений авторами проекту реконструкції пл.і св. Юра. Згідно цього проекту саму площу зроблять закритою для проїзду приватного транспорту. Автомобілі, які їдуть з вул. Митрополита Андрея, зможуть повертати на вул. Шептицьких чи з’їжджати на вул. Озаркевича. Ті ж автомобілі, які рухаються вверх по вул. Листопадового чину, звертатимуть на вул. Устияновича.

Площа Юра стане непроїзною, а через парк пустять тролейбуси фото

За словами головного архітектора міста, такий перерозподіл трафіку автомобілів є можливий, і вулиці Бандери та Городоцька цілком справляються з ним.

Разом з тим через сам парк пустять тролейбусну лінію. Здійснити це планують наступним чином: через сквер побудують дорогу шириною 7,5 метрів, яка проходитиме вздовж пішохідної стежки між підпірною стіною бібліотеки та дитячим майданчиком. На в’їзді та виїзді зі скверу стоятимуть боларди, тож окрім тролейбусів туди ніхто не зможе заїхати. Для реалізації проекту слід пересадити 9 дерев, які перетинають саме дорогу.

За словами Юліана Чаплінського, зараз цей проект очікує експертної оцінки. Лише після того його винесуть на обговорення громадськості та представлять офіційну схему. Якщо все буде гаразд, то вже через тиждень розпочнуться підготовчі роботи. Загалом тривалість робіт по облаштуванні тролейбусної лінії складе близько місяця.

Нагадаємо, що ще нещодавно через площу св. Юра до ЛНУ ім. І. Франка їздили тролейбуси 2, 7, 9, 10, 12 та 20. Вони з’єднували центр міста з перехрестям Стрийська-Наукова, ст. Скнилів, Аеропорт, Ряшівська, Суботівська та Автовокзал. Зараз вони їздять лише до скверу св. Юра.

Львів у новинах:

Перший в Україні муніципальний велопрокат відкрили у Львові 

Коли Україна перейде на зимовий час у 2015 році 

Сьогодні у Львові перекрили для транспорту перехрестя Сихівська-Кавалерідзе (схема об'їзду) 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах