Сьогодні у Львові клубну музику об’єднають із "живими" інструментами

Новина - Дозвілля та їжа - Сьогодні у Львові клубну музику об’єднають із "живими" інструментами

Новина - Дозвілля та їжа - Сьогодні у Львові клубну музику об’єднають із "живими" інструментами

Дозвілля та їжа
09 жовтня 2015 12:28

Сьогодні о 22.00 у нічному клубі Picasso відбудеться цікава подія для клубного життя Львова – Contrast Session, в рамках XXI Міжнародного фестивалю сучасної музики "Контрасти".

У період з 22.00 години вечора до 5.00 години ранку слухачу наживо буде представлено максимальне різноманіття стилів електронної музики у поєднанні з традиційними "живими" інструментами.

За словами організаторів, це свого роду експеримент, адже пересічний відвідувач таких закладів добре звик до вже знайомих фонограм та певного формату.

Організатори ж прагнуть показати дещо нове і можливе у клубній культурі Львова та наповнити нічні танці цікавою сутністю, запропонувати присутнім нові відчуття.

За планом, о 22:00 розпочне вечір таємничий та загадковий MANU, side-проект саксофоніста відомої львівської джазової команди "Шоколад" Михайло Балог. Його музика чудово підійде для тематичного інтро, адже музикант буде наживо синтезувати такі стилі електронної музики, як Experimental/Ambient/Psychill/Dubstep та Tribal.

Сьогодні у Львові клубну музику об’єднають із "живими" інструментами фото

"Враховуючи новий формат вечірки, ми вирішили додати до електронного наповнення й короткі інструментальні соло-сети, тож після MANU слухачі матимуть змогу насолодитися звуками барокової скрипки у виконанні відомого українського скрипаля Олександра Пілчена.

Продовжуватиме вечір київський експериментальний дует Blook (Олексій Шмурак та Олег Шпудейко) у розрізі IDM – Intelligent Dance Music.

Після цього присутнім знову буде запропоновано короткий соло-сет віолончеліста Золтана Алмаші.

Наступним учасником ночі є експериментальний електронний проект зі Львова, який складається з композитора, звукового дослідника, художника, дизайнера та виконавця Андрія Ноумена.

Активно-танцювальну частину ночі презентуватиме та розпочинатиме Tonika FunkMasters, яка вже більше десяти років, в рамках проекту Tender Session, пропагує свої виступи у форматі поєднання електронної музики та "живих" інструментів. Цього разу супроводом drum&bass музики від Тоніки буде труба (Віталій Гава) та флейта (Дімз). А естетичним доповненням сету цього разу будуть чудові балерини (classical ballet).

Далі для танцполу працюватиме DerrickFunkMasters – відомий львівський drum&bass ді-джей та композитор. У дуеті з Тонікою він публікує свої твої твори на відомих європейських лейблах вініловими та цифровими тиражами.

У наступні години присутні зможуть насолодитися Deep House/Tech музикою від активного львівського діяча певної субкультури, автора проекту та простору Fredra. 61 - Terry Mutiny. Цього разу його саунд супроводжуватиме вокалістка Катрін Дзігуа.

Завершенням ночі буде сет електронної музики від Миколи Кшановського",- розповіли організатори

Вартість квитків 80 грн.  

Львів у новинах:

Львів'ян запрошують на "Cleaning Paty": як долучитися 

В львівському Парку культури змінили графік роботи атракціонів

ТОП закладів Львова, які дружні до дітей

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах