Шевченківський Гай   у Львові ремонтують, реставрують і відновлюють

"Шевченківський Гай " у Львові ремонтують, реставрують і відновлюють

фото з сайту www.facebook.com/photo

У Львівському музеї народної архітектури та побуту триває капітальний ремонт. За словами директора музею, цієї осені тут вже відреставрували понад 10 об’єктів. Про це інформує прес-служба ЛМР.

За словами директора Музею народної архітектури та побуту Романа Назаровця, більша частина ремонтних робіт у музеї вже виконана. Основним об’єктом, який капітально ремонтують, є центральна алея Шевченківського гаю.

"За вересень-жовтень ми відреставрували 11 музейних об’єктів. До прикладу, у хаті із села Брід Закарпатської області відновили дах, його покрили житньою соломою; у пастушій стайні на Гуцульщині реставрували садибу і дах, який був практично в аварійному стані. Це також комора біля села Люта, яку покрили деревом. Зокрема, капітального ремонту зараз зазнає центральна алея музею – вона вже відновлена на 70%, і за сприятливої погоди, протягом місяця ми завершимо роботи. Капітальний ремонт проводимо за кошти музею та за кошти міського бюджету розвитку", – розповів Роман Назаровець, директор Музею народної архітектури та побуту "Шевченківський гай". 

Фото з фейсбук-сторінки Романа Назаровця

 

Львів у новинах:

Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе (фото) 

Сьогодні Львів прощатиметься з Романом Лубківським: подекуди перекриють рух 

Опрацьовано 54% протоколів: які партії проходять до Львівської облради 

Реставрацію музейних об'єктів проводять тут