Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе (фото)

Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе (фото)

фото з сайту www.biocontrol.ru

ЛКП "Лев" і VG Lviv продовжують спільний проект, публікуючи історії і світлини безпритульних тварин, щоб допомогти їм знайти своїх господарів.

Ми розраховуємо на ваше милосердя, любов і увагу, яких дуже потребують ці бездомні тварини. Сьогодні мова піде про п'ятьох милих собачок, кожній з яких ви можете стати господарем і другом та подарувати достойний прихисток. А у відповідь на це  ці  симпатичні створіння подарують вам свою відданість і любов. Адже собака- це єдина тварина, яка любить свого господаря більше, ніж себе.

До речі, для того, щоб допомогти знайти дім для безпритульної собаки, кожен охочий може позначити себе на фотографії тієї собаки, яка їй найбільше сподобалась у соціальній мережі facebook.

"Оберіть собаку, що найбільше вам сподобалась, позначте себе на фото і, таким чином, допоможіть поширити інформацію про кампанію "Прихистіть". Дайте безпритульним собакам ще більше шансів знайти господарів та теплий дім!", - йдеться в повідомленні ЛКП "Лев"

За словами речниці ЛКП "Лев" Лілії Кузік, собакам не місце на вулиці, ЛКП "Лев" розгорнуло інформаційну кампанію "Прихистіть" в межах проекту технічної допомоги Євросоюзу "S.O.S. – безпека співжиття людей та безпритульних тварин на польсько-українському прикордонні: Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ". Її мета — знайти сім'ї для безпритульних собак. На щастя, за останні роки зоозахисники домоглися того, що вбивства зупинили. Але що робити далі з собаками? Гуманний світовий досвід — це стерилізація і прилаштування в сім'ї", - вважає Лілія Кузік.

Стартувала акція "Прихистіть" з відеоролика "Вони такі ж, як і ми". У межах кампанії також розмістили у місті сітілайти із закликом прихистити собак. Ще 10 білбордів мають з’явитися в грудні.

Також зараз триває робота над створенням онлайн бази безпритульних собак з фото та інформацією про них.

"Завдяки кампанії та активній співпраці з опікунами-волонтерами значно активізувався процес прилаштування собак. Якщо раніше прилаштовували у сім'ї до двох собак на тиждень, то зараз — до 8", - констатує Лілія Кузік.

Подивіться на ці світлини і, можливо, на них ви побачите ту тваринку, яка стане вашим надійним і відданим другом.


Дейзі, три роки

 

 Надзвичайно активна собака, дуже проситься з вольєра на свободу і багато "балакає".


Арчі, 2 роки

 

Добрий та спокійний хлопець.


                                Бібі, 3 роки                 

 


Мила, спокійна дівчинка з проникливим поглядом.

 


Сем, 2 роки

Кудлатий і спокійний собака, буде чудовим другом.


Жулі, 3 роки

Весела, добра і надійна красуня.

Фото: ЛКП "Лев"

Усі собаки здорові, вакциновані, стерилізовані, мають чіпи з усією важливою інформацією про них.

Контакти ЛКП “Лев”: вул. Промислова, 56, тел.: 252-30-41.

Розклад роботи: з 8:00 до 20:00 щодня, без вихідних. 

ЛКП "ЛЕВ" на Facebook.

 Львів у новинах:

Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе (фото) 

У львівських парках створять майданчики для вигулу та тренування собак 

З'явився сайт, де львів'яни можуть вибрати цуценя з притулку 

 

ЛКП "Лев" знаходиться тут