Купуй українське: ТОП місць у Львові, де купити подарунки на Миколая та Різдво

Купуй українське: ТОП місць у Львові, де купити подарунки на Миколая та Різдво

Вже дуже скоро до всіх чемних прийде Миколай, сподіваємося що ви всі були чемними. Але Миколаю потрібно допомогти і підказати де знайти подарунки. Ми вирішили пошукати львівських підприємців, підприємства та мануфактури речі від яких можуть потішити ваших близьких на Миколая чи Різдво.

Читайте також Як у Львові святкували День Святого Миколая на початку ХХ століття

Солодкі подарунки і какао з ельфами: у Львові відкрили резиденцію Святого Миколая (відео)

у Львові відкрилася Фабрика Святого Миколая (фото, відео)

Де у Львові можна буде зустріти Святого Миколая: локації

Куди піти з дітьми на свято Миколая у Львові

Святий Миколай у Львові: перелік акцій та як долучитись

 

Колекція Особлива

Колекція

 

 

 

 

Тут Ви можете придбати вироби з Арт проекту молоді з особливими потребами майстерень Центру "Джерело". Благодійна установа Навчально-реабілітаційний центр "Джерело" заснований в 1993 році для реабілітації та соціальної адаптації дітей з церебральним паралічем, розумовою неповносправністю та іншими порушеннями психомоторного розвитку.

Зробив Тато

Різдвяна шопка від
Тут ви можете знайти як і забавки на новорічну ялинку, так і пенали для майбутніх художників, блокноти для майбутніх письменників а також різдвяні шопки-розмальовки. Іграшки можна замовити на фейсбук сторінці, а також купити в "Крамниці під Кумпелем".

Яворівська Іграшка 

Яворівська Іграшка
Відродження давньої традиції з понад 400 літньою історією. Іграшки виготовлені з осики, яка вважається деревом-оберегом. На справжній яворівській забавці присутньо тільки три кольори: жовтий, червоний та зелений.

Творча майстерня "Сверлик"

Творча майстерня
Окрім того, що там можна придбати різні набори дерев’яних іграшок, туди ще можна відвести дітей (та й дорослих), щоб самі повправлялись в техніці випилювання та випалювання на дереві.

Галузка

Галузка
Дуже багато прикрас та сувенірів ручної роботи зі скла від львівської художниці Роксолани Худоби, котрі прикрасять як і ваш дім, так і ваш образ. На все це можна подивитися, а також купити в галереї "Щось цікаве".

Зірка з неба

Творча майстерня
Керамічний посуд ручної роботи від творчої майстерні "Зірка з неба". Дуже багато робіт виконуються на замовлення, враховуючи побажання замовників.

Видавництво Старого Лева

Видавництво Старого Лева
Книжки завжди були одним з найкращими подарунками. В ВСЛ можна знайти книжки на будь який смак та вік, як для дітей, так і для дорослих.

Наплічники від Сашка Горонді

Наплічники від Сашка Горонді
Оригінальні наплічники від молодого львівського підприємця Сашка Горонді. Більше про Сашка можна дізнатися з його розмови на радіо Сковорода

Dodo Socks 

Dodo Socks
Різнокольорові шкарпетки від нового львівського бренду.

HeyDay 

Heyday
Цей одяг вже переріс Львів і відомий вже далеко за його межами. 

Moon Bear

Moon Bear
Слінгобуси, гризунці, розвиваючі еко-іграшки, матеріали для творчості та ще дуже багато всього для малечі.

Щоб було тепло малюкам і їх батькам

Щоб було тепло малюкам і їх батькам
Тут можна замовити або придбати речі, виготовлені з мериносової шерсті і не тільки. В’яжуть і для малюків і для батьків.

Ну і який же Миколай без мандаринок і солодощів, тому наприкінці дві львівські кондитерські зі смачнющим печивом та тортиками

Грушка

Грушка

Горіховий дім 

Горіховий дім

Хороших Вам подарунків від Миколая та веселого Різдва!

Джерело LvivOnline