У Львові стартував конкурс льодових скульптур (фоторепортаж)

У Львові стартував конкурс льодових скульптур (фоторепортаж)

18 січня у центрі Львова стартував конкурс льодових скульптур. Сьогодні, 19 січня, починаючи з 14:00 год. кожен охочий зможе відвідати виставку льодових скульптур на ярмарковій площі біля міської ялинки.

"Маємо щастя, що всі наші слов'янські символи ми зберегли і надалі їх пропагуємо, поширюємо і показуємо людям, розповідаємо і відкриваємо їхні таємниці. Саме у цьому розгадка нашого генетичного коду і пояснення, чому наш рід настільки сильний духовно. Створені скульпторами різдвяні, новорічні символи будуть виконані в кризі, матеріалі теж дещо символічному, бо зимова крига скресає в пору слов'янського співання щедрівок", - розповів скульптор Тарас Бенях.

Виставка стала доброю традицією для Львова у період Різдвяних свят.

"Вже декілька років поспіль ми проводимо цей конкурс, він традиційно привертає увагу багатьох львів’ян та гостей нашого міста. Тож магія та атмосфера, коли просто неба із холодної криги митці створюють прекрасні скульптури, буде чудовим завершальним акордом ярмарку і цьогоріч", - зазначила Ольга Гренюх, арт-директор Різдвяного ярмарку у Львові.

Фото: https://www.facebook.com/yarmaroklviv

Львів у новинах: 

Львову загрожує екологічна катастрофа (відео)

Скільки коштують квартири у Львові у січні

Пільговики у Львові і далі їздитимуть безкоштовно