Новина - Дозвілля та їжа - Професійний фотограф безкоштовно робить львів'янам "добрі фото"
Півроку тому до Львова приїхав нікопольський фотограф Сергій Талочко, щоб втілити в життя соціальний фотопроект ‘’Добрі фото’’. За півроку перебування у нашому місті він зробив вже понад 5 тисяч світлин.
"Я знімаю "Добрі фото", тому що хочу дарувати людям позитив. У новинах показують чиновників і корупцію, а людям потрібні любов, щастя і радість, - розповідає VG Львів Сергій, - Фотограф виходить до людей на вулицю, щоб зручно для них, без походу в фотосалон, без студійного світла і ретуші, всього за кілька секунд зробити справжній живий, професійний класичний портрет. Тим самим ми хочемо показати людям, що для хорошої фотографії зовсім не потрібні наряди і макіяж, але потрібен професійний фотограф і добрі емоції".
В рамках проекту "Добрі фото" Сергій планує зробити 10 тисяч портретів львів’ян та гостей міста.
Кожна людина може сфотографуватися і отримати протягом 5 днів свій професійно надрукований портрет розміром 75х100 мм. Всі фотографії будуть опубліковані на сторінках "Добрі фото Львів" вконтакті та на фейсбук і на сайті:
- Після завершення проекту є велике бажання презентувати цей фотопроект на великій площі, тому що мінімальна довжина такої експозиції більше 100 метрів, - розповідає Сергій Талочко. - Також ми плануємо презентувати цей проект, як "Обличчя сучасної України": які вони українці, що при всіх негодах та негараздах в Україні залишаються добрими і радісними людьми.
- Скільки світлин ви вже встигли зробити у Львові з часу вашого приїзду?
- З серпня 2015 року до 1 березня 2016 я зробив 5300 портретів.
- Де і як можна взяти участь в проекті і одержати безкоштовне фото?
-Участь у нашому проекті можна брати щодня (крім понеділка). Достатньо прийти на вул. Староєврейську (площа Коліївщини). Зробити фото можна з 13.00 до 16.00
- Як люди дізнаються про ваш проект і як реагують?
- Багато людей спочатку жахаються, потім питають "у чому підступ?" А вже після побаченого фото дивуються і дякують за те, що їх зупинили.
- Хто найчастіше бере участь у вашому проекті? Молодь, чи й інші категорії населення?
- Вікова категорія в більшості 16-45 років. Це приблизно. Ми не питаємо про вік. Але у нас фотографувались і дуже літні люди.
- Скільки часу ви вже працюєте у Львові? Що Вам найбільше подобається в нашому місті і що не подобається?
- Півроку. Подобається повільний темп життя. Архітектура, як для фотографа. Зовнішнє середовище не таке агресивне, як в інших великих містах.
- Чи є у Вас якісь улюблені місця у Львові?
- Центр міста та парки.
- Чим львів’яни відрізняються від мешканців інших міст, на ваш погляд?
- Вони, на мій погляд, більш закриті, з недовірою сприймають нових людей, можливо, що це плюс, а може й мінус. Це може бути початком більш міцної дружби у майбутньому.
Львів у новинах:
Як пройшла перша партія на чемпіонату світу з шахів у Львові: деталі, відео