Професійний фотограф безкоштовно робить львів янам  добрі фото

Професійний фотограф безкоштовно робить львів'янам "добрі фото"

Півроку тому до Львова приїхав нікопольський фотограф Сергій Талочко, щоб втілити в життя соціальний фотопроект ‘’Добрі фото’’. За півроку перебування у нашому місті він зробив вже понад 5 тисяч світлин.

"Я знімаю "Добрі фото", тому що хочу дарувати людям позитив. У новинах показують чиновників і корупцію, а людям потрібні любов, щастя і радість, - розповідає VG Львів Сергій, - Фотограф виходить  до людей на вулицю, щоб зручно для них, без походу в фотосалон, без студійного світла і ретуші, всього за кілька секунд зробити справжній живий, професійний класичний портрет. Тим самим ми хочемо показати людям, що для хорошої фотографії зовсім не потрібні наряди і макіяж, але  потрібен  професійний фотограф і добрі емоції".

В рамках проекту "Добрі фото" Сергій планує зробити 10 тисяч портретів львів’ян та гостей міста.

Кожна людина може сфотографуватися і отримати протягом 5 днів свій професійно надрукований портрет розміром 75х100 мм. Всі фотографії будуть опубліковані на сторінках "Добрі фото Львів" вконтакті  та на фейсбук і на сайті:

- Після завершення проекту є велике бажання презентувати цей фотопроект на великій площі, тому що  мінімальна довжина такої експозиції більше 100 метрів, - розповідає  Сергій Талочко. - Також ми плануємо презентувати цей проект, як "Обличчя сучасної України": які вони українці, що при всіх негодах та негараздах в Україні залишаються добрими і радісними людьми.

- Скільки світлин ви вже встигли зробити у Львові з часу вашого приїзду?

- З серпня 2015 року до 1 березня 2016 я зробив  5300 портретів.

- Де і як можна взяти участь в проекті і одержати безкоштовне фото?

-Участь у нашому проекті можна брати щодня (крім понеділка). Достатньо прийти  на вул. Староєврейську (площа Коліївщини). Зробити фото можна з 13.00  до 16.00

- Як люди дізнаються про ваш проект і як реагують?

- Багато людей спочатку жахаються,  потім питають "у чому підступ?" А вже після побаченого фото дивуються і дякують за те, що їх зупинили.

Хто найчастіше бере участь у вашому проекті? Молодь, чи й інші категорії населення?

- Вікова категорія в більшості 16-45 років. Це приблизно. Ми не питаємо про вік. Але у нас фотографувались і дуже літні люди.

- Скільки часу ви вже працюєте у Львові? Що Вам найбільше подобається в нашому місті і що не подобається?

- Півроку. Подобається повільний темп  життя. Архітектура, як для фотографа. Зовнішнє середовище  не таке агресивне, як в інших великих містах.

- Чи є у Вас якісь улюблені місця у Львові?

- Центр міста та парки.

- Чим львів’яни відрізняються від мешканців інших міст, на ваш погляд?

- Вони, на мій погляд, більш закриті, з недовірою сприймають нових людей, можливо, що це плюс, а може й мінус.  Це може бути початком більш міцної дружби у майбутньому.

 

Львів у новинах:

Як пройшла перша партія на чемпіонату світу з шахів у Львові: деталі, відео

В поездах Интерсити появилось новое кафе: цены, меню

Як оновлять львівський парк Знесіння: деталі

Сергій Талочко знімає тут