Якою буде погода у Львові на цьому тижні

Якою буде погода у Львові на цьому тижні

фото з сайту ng72.ru

 За прогнозами синоптиків Львівського гідрометцентру, на цьому тижні буде хмарно, падатиме сніг з дощем та очікується зниження нічних температур повітря.

Ось що розповіла VG Львів завідуюча відділом метеопрогнозів Надія Ясюренко:

у вівторок, 22 березня -  пройде часом мокрий сніг з дощем. На дорогах вночі та вранці буде ожеледь, вітер - південно-західний з переходом на північно-західний, вночі 5/10, вдень - 9/14 метрів за секунду. Вночі температура повітря становитиме від -3 морозу до +2 тепла. Вдень від 5 до 10 градусів вище нуля.

Середа, 23 березня, - погода очікується без істот них опадів, вночі та вранці ожеледь, місцями - туман. Вітер - північний 5/10 метрів за секунду. Температура вночі - від 0 до 5 тепла, вдень - 3-8 вище нуля.

Четвер, 24 березня, - часом невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер - північно-східний 7/12 метрів за секунду. Температура вночі -3 +2, вдень від 0 до +5 тепла.

П'ятниця, 25 березня, - переважно без опадів. Вночі температура становитиме від 2 до 7 градусв морозу, вдень - 5-10 тепла.

Субота, 26 березня, - переважно без опадів, вночі від 0до -5, вдень - 9-14 градусів вище нуля.

Неділя, 27 березня, - очікується хмарна погода з проясненнями. Температура повітря становитиме від 2 до 13 градусів тепла.

Львів у новинах:

Фестивальна весна у Львові: ТОП 5 подій

Отримай відповідь: скільки буде коштувати реєстрація собак та чи є заборона на деякі породи

Від "Майстерні шоколаду" до "Біг бургеру": огляд кнайп на вулиці Січових Стрільців