До Дня міста Львова відбудеться велосипедний марафон

До Дня міста Львова відбудеться велосипедний марафон

Фото взято з сайту blog.vovando.com

У неділю, 8 травня, з 09:00 до 16:00 год. відбудеться велопробіг, а з 16:00 до 18:00 год. – нагородження учасників велосипедного марафону. У Львові розпочинають серію марафонів MAXX bike з нового пункту на мапі марафонів України. Забіг розпочнеться і завершиться у парку "Високий замок".

"Учасники велопробігу зможуть побачити безліч затишних місць, де їх зачарує краса старовинного міста. Також матимуть можливість ознайомитись із розмаїттям чудових парків, які не менш давні і красиві, ніж будівлі в центрі Львова.

Такий спортивний відпочинок піде на користь кожному та дасть можливість ближче ознайомитись із нашим містом", - розповів Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

"Ще, мабуть, не всі знають, що Львів чудове місто для катання на гірському велосипеді. Адже тільки у Львові і в його передмісті легко можна отримати практично гірські умови катання, перебуваючи далеко від гір.

Траса відрізняється короткими та динамічними спусками, стрімкими підйомами та вузькими в’юнкими стежками.

Тільки у Львові на вас чекають поєднання старовинного міста з парками Погулянка, Знесіння, Високий Замок, територією Винниківського лісництва, яка відома Чатовими скелями та трасою марафону "Night Madness" ,- розповіли організатори.

На вибір традиційно різні за складністю дистанції, довжиною 58, 37 та 15 км.

Уся необхідна інформація для попередньої реєстрації на сайті

Читайте також: 

Цьогоріч Львів святкує 760 років: програма

юджетний Львів за 3 дні: як подивитись місто і не витратити купу грошей

Маст сі: ТОП - 20 головних пам'яток Львова

Готелі з басейнами в Карпатах: фото, ціни 2016