Весна у місті: Львівський ботсад проведе дні відкритих дверей та екскурсії

Весна у місті: Львівський ботсад проведе дні відкритих дверей та екскурсії

У Львівському ботанічному саду 17 квітня відбудеться перший цього року День відкритих дверей, який  матиме назву " "Магія весни". Якщо у Вас нема змоги поїхати за місто на вихідні - це чудова альтернатива для відпочинку.

В цей день можна побачити масове цвітіння тюльпанів, гіацинтів, нарцисів та яскравого-рожевого рододендрона сіхотинського. Зараз у Ботанічному саду розцвіли первоцвіти.

Читайте також Готуйся до фотосесій: Львів "вибухнув" квітами на деревах (фоторепортаж)

Ботанічний сад упродовж сезону щорічно організовує дні відкритих дверей, які проходять 6-8 разів на рік. Вхід у ці дні – вільний. Гості саду у цей час можуть ознайомитися з колекціями рослин та гарно й корисно провести свій відпочинок, адже, зазвичай, в цей період організовують різноманітні екскурсії, конкурси для дітей, виступають творчі колективи, ансамблі тощо


Екскурсії

Починаючи з квітня по жовтень 2016 року працівники Ботанічного саду кожного вівторка і четверга проводять екскурсії для груп чисельністю до 20 осіб (за попереднім записом по телефону  276-83-69)

Щодо відвідувань оранжерейного комплексу ( такі екскурсії плануються в травні та вересні) і про це необхідно домовлятися під час  попереднього запису на екскурсію. Вартість екскурсії становить 271 грн. 75 коп.


Дні відкритих дверей


Довідка

Ботанічний сад ЛНУ ім. Франка – один з найстаріших ботсадів в Україні. В цьому місці зосереджені рослини, які зібрані з усіх куточків світу. Тут, у великих оранжереях,  представлена колекція рослин закритого ґрунту (понад 1500 таксонів), яка внесена до Державного реєстру наукових об’єктів, що становлять Національне надбання. Найстарша рослина саду – дамара могутня, якій приблизно 160 років, поважний вік мають і фінік канарський (близько 140 років), саговики, цереуси (близько 100 років). 

 

 

 

Львів у новинах:                                                                                                                 

Диван почекає: як розважитись у Львові на цьому тижні

Великдень в Гаю, Обливаний понеділок та парад: як Львів святкуватиме своє 760-річчя

Фестивальна весна у Львові: ТОП подій                                                                                                         

Ботанічний сад знаходиться тут