Обливаний понеділок у Львові: мокрі локаціїї

Обливаний понеділок у Львові: мокрі локаціїї

фото: соціальні мережі

Цього року центром Великодніх святкувань стануть різні локації міста – Шевченківський гай, пр Свободи, пл. Музейна тощо. Заплановані заходи і в мікрорайонах міста. Гості та мешканці міста зможуть взяти участь у традиційних забавах "Поливаний понеділок", інформує прес-служба Львівської міської ради.

У Львові триває обливаний понеділок (фото, відео) 

Традиційно, у понеділок, 2 травня, відбудеться "Поливаний понеділок". Святкові обливання -- на площі Ринок, перед входом в міську раду. Там облаштують спеціальні системи, які подаватимуть воду.

"На пл. Ринок облаштовують спеціальний мокрий майданчик із зонами доступу до води. Водні баталії відбуваються просто неба. Цьогоріч планується відведення спеціально облаштованої зони для дітей. Для дорослих планують встановити різні символічні атракціони та нестандартні для центру міста елементи розваг: водяні ворота на вході, водяна гармата, душові, "мокре кафе", двері тощо.

По завершенню забав мокрими додому йти не доведеться – з іншого боку площі Ринок облаштують місця для сушіння", - зазначають організатори.

Обливання відбуватимуться приблизно з 11:00 год. і триватимуть, орієнтовно, до 18:00 год.
"Вже третій рік поспіль у Львові після Великодня організовується такий, можна сказати, фестиваль води. Захід проводиться спільно з міською радою. ЛМКП "Львівводоканал" є основним партнером, який надає на пл. Ринок повне забезпечення води", - відзначив Микола Крупей, координатор кампанії "Культурне місто".

Львів у новинах:

Великдень в Гаю, Обливаний понеділок та парад: як Львів святкуватиме своє 760-річчя

Куди поїдуть відпочивати львів'яни на травневі свята та Великдень

Львів'янину на замітку: де можна посмажити шашлики і не нарватися на штраф