Як львів яни святкують Великдень в  Шевченківському Гаю (фоторепортаж)

Як львів'яни святкують Великдень в "Шевченківському Гаю (фоторепортаж)

фото: Євгенії Пальцевої

Традиційно у Львові проходять різні заходи зі святкування Великодня. Цього року центром Великодніх святкувань є різні локації міста – Шевченківський гай, пр Свободи, пл. Музейна тощо. Заплановані заходи і в мікрорайонах міста. Гості та мешканці міста зможуть взяти участь у традиційних забавах "Поливаний понеділок".

Фото: прес-служба ЛМР/Мирослав Пархомик

З нагоди великого свята Воскресіння Христового Музей народної архітектури та побуту у Львові (Шевченківський гай) запрошує львів’ян та гостей міста на традиційні фестини "Великдень у гаю", які відбудуться 1-2 травня.

Потрапивши на територію музею, відвідувачі одразу будуть долучені до давньої традиційної гаївки "Кривий танець", рухаючись якою, потраплять у вир дійства.

На Фестинах запропоновані програми - "Дзень-дзелень-великий день", програма "Великодні зустрічі", святковий концерт "Світло Воскресіння", на яких водитимуть гаївки, веснянки, забави та розваги.

Впродовж святкувань діятиме акція "Писанкові послання", відбудеться показ етно-колекцій українських дизайнерів, привітання від християнських спільнот, виступи фольклорних колективів, естрадних виконавців – Анни Кривути, Романа Ковальчука, Валерії Поліщук, та особливих гостей програми "Шпилястих кобзарів" та Марти Шпак. А також для молоді основною подією свята буде етно-дискотека за участю гуртів "Пашко - бенд", "Трой зілля" та dj KAAS, dj T-One.

На дитячій галявині для найменших учасників свята будуть проведені давні традиційні Великодні забави, гаївочки та діятиме інтерактивний проект "Малюємо звірів Марії Приймаченко".

А галявина середньовічних лицарів запросить дітей на майстер-класи з лицарських боїв та школу іконопису.

фото: прес-служба ЛМР/ Мирослав Пархомик

Програма заходів в Музеї народної архітектури та побуту у Львові "Шевченківський гай" тут.

Програма Великодніх святкувань у Львові тут

Львів у новинах:

Великдень в Гаю, Обливаний понеділок та парад: як Львів святкуватиме своє 760-річчя

Як Львів святкуватиме своє 760-річчя (оновлена програма)

Гід по травневим святам у Львові: де зупинитись, як розважитись, де поїсти