У Львові влаштовують фестиваль Вишиванки: що буде цікавого

У Львові влаштовують фестиваль Вишиванки: що буде цікавого

У четвер, 19 травня, у Львові проведуть всеукраїнський фестиваль "Вишивана Україна", приурочений до Дня української вишиванки. Початок фестивалю – о 12:00 на площі Ринок. Про це повідомляють організатори заходу.

Програма фестивалю передбачає низку цікавих конкурсів та атракцій. Зокрема, виступи музичних виконавців – Наталки Карпи, Лілі Ваврін, Маріанни Ільків, Тараса Гаврика, а також гуртів  "Carbon", "Вишиванка", "Реми". Крім того, для гостей фестивалю виступатимуть танцювальні колективи "Левеня", театр танцю "Ескада" 58-го Будинку офіцерів (м. Львів), музичний гурт "Леля", дитячий колектив "Горличка", дитяча студія балету "Життя" – "Смайлики".  Ведучими фестивалю "Вишивана Україна" стануть актори студії "МАГАРИЧ".

Цікавим моментом святкування стане вишивання найбільшої в Україні карти-оберегу. У Львові розпочнуть вишивати карту по контуру області, після чого полотно передадуть у інші області України, де вишиванку оздоблюватимуть у традиційних для того чи іншого регіону кольорах та орнаментах вишивки. На завершення процесу вишивання організатори подадуть заявку до Книги рекордів України для встановлення рекорду на найбільшу в нашій державі вишиту карту. Цікаво, що до процесу вишивання території Львівської області запрошені керівники Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Львівської міської ради. Освятить карту священнослужитель із Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла (Львів).

Крім того, у рамках фестивалю сестри Марія та Ганна Музичук розіграють шахову  партію із учасниками АТО та проведуть майстер-клас для дітей українських воїнів.

На завершення святкування всіх гостей частуватимуть традиційним українським кулішем.

До участі в атракціях фестивалю долучаться також діти учасників АТО – співробітників різних відомств львівського регіону, які є співкоординаторами соціального мегапроекту "Мій тато захищає Україну". Зокрема, Академія сухопутний військ України імені гетьмана Петра Сагайдачного, 58-ий Будинок офіцерів (м. Львів), Львівський прикордонний загін Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Управління Служби безпеки України у Львівській області, Західне територіальне управління Національної гвардії України, Головне управління Національної поліції у Львівській обласні, Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

Нагадаємо, у четвер, 19 травня, українців усього світу закликають одягнути вишиванку та прийти у ній на роботу, університет, школу чи садочок. Таким чином пропонують долучитися до святкування Всесвітнього дня вишиванки, який щорічно відзначають у третій четвер травня.

Львів у новинах:

Гарне місце для селфі: в центрі Львова встановлять Кубок України з футболу

Показ-дефіле "Міс Львів": як це було (фоторепортаж) 

Сьогодні музеї Львова можна відвідати безкоштовно