В суботу у Львові "прозвучить" Свято вуличної музики (відео)

фото з сайту youtube.com

фото з сайту youtube.com

Дозвілля та їжа
19 травня 2016 11:25

21 травня Львів разом із 20 містами України проводить грандіозний міжнародний фестиваль "День Вуличної Музики". Синхронно свято вуличної музики відбудеться у різних куточках Європи, повідомили організатори заходу.

83

"День Вуличної Музики" започаткований 10 років тому у Вільнюсі (Литва) культовим литовським музикантом Андрюсом Мамонтовасом. За останні роки до цього проекту приєднався добрий десяток країн від Ірландії та Грузії до Нідерландів, Норвегії, Португалії та Вірменії.

Два роки тому засновник свята Андрюс Мамонтовас запропонував Україні долучитись до свята музики. На зустрічі, що відбулась у березні 2014 року у Вільнюсі з паном Мамонтовасом були присутні три представники України – Святослав Вакарчук, Ірена Карпа та Олеся Корженевська (голова ГО "Логістичний Штаб", а також головний організатор "Дня Вуличної Музики" в Україні), після чого це свято з’явилося в Україні. Загальноприйнято, що "День Вуличної Музики" відбувається одночасно у всіх країнах в один і той самий день – це третя субота травня.

У Львові свято вуличної музики відбуватиметься на кількох локаціях. Точний час і місце проведення повідомлять невдовзі.

Варто додати, що "День Вуличної Музики" – це масштабний міжнародний волонтерський проект, основою метою якого є не лише свято, як таке. "День Вуличної Музики" – це ковток свіжого повітря і гарного настрою для українців, в той час, коли наша держава переживає нелегкі часи.

Не дивлячись на ситуацію на Сході та в Криму, свято музики показало, що українців вкрай потрібно підбадьорити та згуртувати

Минулого року захід відбувався, 16 травня, в Україні це свято відбулось одночасно у 15-ти містах: Києві, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Переяслав-Хмельницькому, Хмельницькому, Тернополі, Дніпропетровську, м. Деражня та у Харкові. Цього року свято втретє відбудеться по всій Україні і охопить понад 20 міст (одночасно).

"День Вуличної Музики" – це некомерційний проект з бюджетом "0 гривень, 0 копійок". Всі музиканти, волонтерські організації, митці та інші небайдужі люди створюють цей проект на 100% волонтерських засадах.

Львів у новинах:

Чи покращиться погода у Львові до кінця тижня: відповідь синоптиків

Еко-ярмарок, фудкорти, медитації: фестиваль Lviv Yoga Day у Львові

Гарне місце для селфі: в центрі Львова встановлять Кубок України з футболу

 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах