Львів потрапив у ТОП-5 міст світу, які варто відвідати цього літа

Новина - Дозвілля та їжа - Львів потрапив у ТОП-5 міст світу, які варто відвідати цього літа

Новина - Дозвілля та їжа - Львів потрапив у ТОП-5 міст світу, які варто відвідати цього літа

Дозвілля та їжа
24 травня 2016 11:16

Сьогодні, 24 травня, всесвітньовідома компанія LonelyPlanet оприлюднила список європейських міст, які рекомендують відвідати цього літа. Львів у цьому списку займає 5-ту позицію.

"Експерти LonelyPlanet вважають, що місто пропонує все найкраще, що є в Україні і саме тому його було введено до цього переліку. Це неймовірно гостинне європейське місто, яке, до того ж, є фестивальною столицею регіону. Цього року рекордна кількість – понад 100 подій, які проводяться на тлі надзвичайно цінних архітектурних ансамблів", – йдеться в офіційному прес-релізі LonelyPlаnet, передає прес-служба Львівської міськради.

BestinEurope 2016 розробили туристичні експерти LonelyPlanet, які уже понад 40 років прогулюються брукованими вуличками і досліджують всі куточки нашої планети. У BestinEurope 2016 експерти LonelyPlanet об’єднали разом свої поради щодо того, де цього літа буде "найгарячіше" в Європі. До цього переліку ввійшли туристичні дестинації з уже пожвавленими місця, випущені з уваги, проте, які заслуговують уваги, щоб стати наступним відкриттям для мандрівників; а також уже відомі лідери серед туристичних дестинацій, які, проте, пропонують щось унікальне цього року.

З уваги на те, що Львів увійшов у ТОП-дестинацій від LonelyPlanet, за словами начальника управління туризму Галина Малець, "можна прогнозувати збільшення кількості мандрівників з цілого світу до Львова. Безумовно, такі рекомендації є приводом для гордості, натхнення і мотивацією, але водночас і великою  відповідальністю. Зараз усі гравці туристичного кластеру Львова мають докладати максимум зусиль, аби підтримувати наше високе туристичне реноме".

BestinEurope 2016: перелік ТОП-дестинацій від LonelyPlanet:

1.            Пелопонес, Греція

2.            Архус, Данія

3.            Венеція, Італія

4.            Дордонь, Франція

5.            Львів, Україна

6.            Ворікшир, Англія

7.            Естремадура, Іспанія

8.            Східний берег Тенеріфе, Канарські острови

9.            Тексель, Нідерланди

10.          Північна Далматія, Хорватія

Довідка:

LonelyPlanet є лідером серед світових туристичних компаній, що надихають та інформують мандрівників, починаючи з 1973 року. Це бренд, який пропонує комплексний контент для подорожуючих через різні канали поширення інформації, зокрема публікації рейтингів, путівників, ілюстровані книги відгуків, журнали, мобільні додатки, відео і багато іншого.

Львів у новинах:

Весь Львів: гід туриста

Де туристу зупинитись у Львові: огляд хостелів

Бюджетно у серці міста: огляд хостелів на площі Ринок

Де скуштувати крафтове пиво у Львові: ТОП-5 закладів

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах