Хедлайнером Alfa Jazz Fest стане Джамала

Хедлайнером Alfa Jazz Fest стане Джамала

Переможниця пісенного конкурсу "Євробачення 2016" стане першим українським виконавцем, що виступає на головній сцені фестивалю. Про це Tvoemisto.tv стало відомо з власних джерел.

Джамала заспіває для поціновувачів джазу у вівторок, 28 червня, у 5-ий день фестивалю на головній сцені. Детальна інформація про репертуар Джамали та квитки має з'явитися наступного тижня.

Нагадаємо, за словами організаторів фестивалю, цього року на головній сцені відбуватимуться концерти не три, а чотири дні. Це дозволить збільшити кількість заходів, а також гостей, які відвідають подію.

Для охочих потрапити у атмосферу Alfa Jazz Fest з вільним доступом, буде збільшена територія пікнікових фан-зон. Таким чином у Парку культури, окрім традиційних концертів, відбуватимуться додаткові активності, зокрема і для сімейного відпочинку. Окрасою даної території стане спеціально створена французькими майстрами LeoCarousel (Лео Карусель) - це двоповерхова конструкція в ретро стилі початку XX ст. з унікальними пейзажами Львова, розрахована на 68 місць.

Третя річ, якою тішать організатори,  – до Львова приїде впливовий американський журналіст та продюсер Леррі Еппелбаум, який виступить з відкритою лекцією 27 червня у Львівській національній музичній академії ім. Миколи Лисенка.

Сам фестиваль триватиме з 24 по 27 червня по різних локаціях міста Лева.

Читайте також: 

Чим дивуватиме Альфа Джаз Фест 2016: програма

Організатори Alfa Jazz Fest ввели обмеження на продаж квитків

На Альфа Джаз Фест приїде відомий американський джазмен