У Львові відкрили безкоштовні тренажери для собачого фітнесу:(фото)

У Львові відкрили безкоштовні тренажери для собачого фітнесу:(фото)

фото: Євгена Кравса

На території тренувально-вигульного майданчика для собак в парку ім. Івана Франка у Львові встановили тренажери для активних занять собак. Відкриття Першого в Україні подібного собачого майданчика відбулося 10 липня.

Фото: Evgeny Kraws

ФОТО: EVGENY KRAWS

У Львові відкрили безкоштовні тренажери для собачого фітнесу – аджиліті.

Це вид спорту, що зародився у Великобританії. Людина скеровує собаку через смугу спеціальних перешкод (тунелі, гірки, труби, стійки для слалому тощо), а тварина має подолати їх якомога швидше і точніше. Таким чином, аджиліті розвиває у чотирилапих вправність, сприяє підтримці гарної фізичної форми, передає прес-служба міської ради.

Крім того, на території майданчика діятиме унікальний ресторан для собак від ТМ "CLUB 4 PAWS", встановлені станції для прибирання за собаками та лавочки для господарів.

Перший майданчик для вигулу собак у Львові облаштований на території парку ім. І. Франка біля готелю "Дністер". Він займає площу 4 тис. кв м та розділений на дві секції: для великих і маленьких порід собак. Територія огороджена парканом і оснащена спеціальною системою входу, аби чотирилапі випадково не вибігли за територію майданчика. Вхід для всіх власників собак є вільним, а користуватись майданчиком можна буде в будь-який час.

Фото: Evgeny Kraws

Читайте ще новини Львова:

У Львові для собак встановили тренажери просто неба

На яких вулицях у Львові суттєво змінять схему руху транспорту

У Львові два автобуси змінили маршрут: які саме