Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе

Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе

фото з сайту Мальтезе

ЛКП "Лев" і VG Lviv продовжують спільний проект, публікуючи історії і світлини безпритульних тварин, щоб допомогти їм знайти своїх господарів.

Ми розраховуємо на ваше милосердя, любов і увагу, яких дуже потребують ці бездомні собаки. Сьогодні мова піде про сімох милих тварин, кожній з яких ви можете стати господарем і другом та подарувати достойний прихисток. А вони у відповідь на це подарують вам свою відданість і любов. Адже собака- це єдина тварина, яка любить свого господаря більше, ніж себе.

Стіві

Молоденький собака. Незважаючи на його зріст, він добряк, зовсім неагресивний, дружелюбний, соціалізований. Стане чудовим охоронцем та другом та великою потіхою своєму господарю.


Циганка

Неймовірна кудлата красуня. Добре гуляє на повідку, дуже чемна і позитивна. Стане чудовим другом та охоронцем. Захопить вас своєю відданістю.

 


Міллі

Молоденька красуня, метис німецької вівчарки. Активна та розумна собака, слухняна. Знає деякі команди. Здібна до навчання. Найвірніший друг та охоронець!


Олексій

Невеликий собака. Гавкучий, проте слухняний. Стане чудовим охоронцем. Найвідданіший і дуже зворушливий друг.

 


Поля

Неймовірна кудлата красуня. Молода та неагресивна собака. Поля чудово підійде на прилаштування в родину з дітьми, які люблять тварин, адже вона виважена, спокійна, комунікабельна.

Собаки чекають в ЛКП "Лев": Львів, вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545. Підприємство працює щодня без вихідних з 8:00 до 20:00.

З цими чудовими собаками можна познайомитись в ЛКП "Лев": Львів, вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545.

Підприємство працює щодня без вихідних з 8:00 до 20:00. 

За новинами ЛКП слідкуйте на нашому сайті lkplev.com, на Facebook https://www.facebook.com/lvivlkplev/ та в Instagram https://www.instagram.com/lkplev/.

Фото: Марти Сирко

Усі собаки здорові, вакциновані, стерилізовані, мають чіпи з усією важливою інформацією про них.

 

ЛКП "ЛЕВ" на Facebook.

 Львів у новинах:

Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе (фото) 

У львівських парках створять майданчики для вигулу та тренування собак 

З'явився сайт, де львів'яни можуть вибрати цуценя з притулку 

ЛКП "Лев" знаходиться тут