Стріт-арт: на Сихові з'явився новий мурал

фото з сайту dyvys.info

фото з сайту dyvys.info

Дозвілля та їжа
10 березня 2017 12:05

Львівська школа-ліцей "Оріяна", що розташована у районі Сихів відтепер прикрашена муралом.

Новий малюнок, що покликаний надати нових барв та тонів спальному району та зробити його більш приємним для жителів та відвідувачів, було намальовано на фасаді освітнього закладу. Проект реалізував Інститут Суспільних Ініціатив та молодий львівський художник Тарас Маляр, в рамках стратегії "Кольоровий Сихів", який організація проводить з метою розвитку району та підтримки цікавих культурних ініціатив.

"Реалізація даного проекту для нас – один з індикаторів розвитку району, а також важливий елемент в творенні цілісної стратегії нашої організації на Сихові. Окрім того, ми розробили план діяльності по активізації громади Сихова та будемо й далі робити наш район кращим", зазначив Тарас Репицький – ініціатор проекту.

Як повідомляють організатори, цей мурал – частина стратегії Інституту Суспільних Ініціатив зі створення нових можливостей, громадського простору та цікавих проектів для жителів Сихова.

Організація планує продовжувати розвивати ідентичність та створювати нові можливості для Сихова та інших районів Львова зокрема.

Реалізували проект ГО "Інститут Суспільних Ініціатив" та львівських художник Тарас Маляр, за підтримки громадських організацій "Час Справедливості" та "Сихів Медіа".

Джерело: dyvys.info

Дивись ще:

Добра новина: де у Львові з'явиться ще одна амбулаторія сімейної медицини

Покатайся з поліцейським: львівські патрульні запрошують дітей на відкриття велосезону

Запрацює фонтан та висадять дерева: що зміниться цієї весни на площі Митній

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах