Булінг, екзістенція та ядерний потенціал: львів’ян запрошують на заходи "Наукової весни 2017"

Новина - Дозвілля та їжа - Булінг, екзістенція та ядерний потенціал: львів’ян запрошують на заходи "Наукової весни 2017"

Новина - Дозвілля та їжа - Булінг, екзістенція та ядерний потенціал: львів’ян запрошують на заходи "Наукової весни 2017"

Дозвілля та їжа
16 травня 2017 13:01

З метою розвитку та популяризації науки і освіти у Львові з 15 по 28 травня пройде "Наукова весна 2017" – низка заходів, на яких представники львівських наукових установ та вищих навчальних закладів представлять результати своїх досліджень. Усі заходи безкоштовні. 

Організатори наголошують – відвідання заходів "Наукової весни 2017" дасть можливість кожному, хто цікавиться наукою, розширити обізнаність про розвиток наукової діяльності у Львові. Різноманітні установи запрошують львів’ян на свої події в рамках "Наукової весни 2017".

Науково-дослідні установи запрошують на Дні відкритих дверей, що відбудуться у Фізико-механічному інституті ім. Г. В. Карпенка НАН України, Інституті фізики конденсованих систем НАН України, Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України, Інституті Івана Франка НАН України та Інституті народознавства НАН України.Львівська міська рада запрошує на форум технологічно базованих стартапів "Інноваційна весна", організований управлінням інвестицій та проектів. Цей форум має на меті продемонструвати, як результати науково-дослідної діяльності можна комерціалізувати та який ефект спричиняє об’єднання зусиль науки і бізнесу.

Львівська академія друкарства запрошує на майстер-класи, які проведуть фахівці академії для всіх бажаючих з техніки гратографії, графічної мови дизайну логотипу, основних прийомів фотозйомки, створення анімаційного персонажу та фільму, виготовлення авторської книги, графічного дизайну та мистецтва каліграфії. Також в академії відбудеться презентація технологій електронного видавництва.Львівська обласна Мала академія наук, ЗНЦ НАН України та МОН України, Львівський національний університет ім. Івана Франка запрошують на фінал VII Міжнародного конкурсу школярів "Від кристалів-гігантів до нанокристалів".

Інститут фізики конденсованих систем НАН України запрошує взяти участь у дискусійному міждисциплінарному клубі за участю науковців із різних установ міста Львова, студентської молоді та усіх, хто має інтерес до наукових досліджень. Також інститут демонструватиме науково-популярні фільми про життя та творчість видатних вчених.Український католицький університет запрошує на лекції-моновиставу про Україну як ядерну державу та про життя і смерть ученого-металурга, громадського і політичного діяча Івана Фещенка-Чопівського. В університеті  пройдуть відкриті лекції на важливі для суспільства теми про проблеми булінгу в житті сучасних школярів, про екзистенції сучасної молоді в різних країнах, а також доступно розкажуть про роботу мозку людини.

Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАН України запрошує відвідати виставку-фотозвіт про наукові дослідження Антарктики.

Відділення фізико-хімічних горючих копалин ІнФОВ НАН України запрошує на виставку-презентацію науково-технічних розробок і досягнень науковців, присвяченій Дню науки та Дню хіміка.

Програму заходів можна переглянути у додатках.

Дивись ще: 

Львів'янину на замітку: навіщо потрібен біометричний паспорт та як його оформити

Дізнайся: які львівські ресторани потрапили у сотню найкращих в Україні

Допоможіть знайти: на Львівщині зник прооперований учасник АТО

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах