Топ 8 таборів поблизу Львова: куди відправити дітей на відпочинок

фото з сайту boyarcamp.com

фото з сайту boyarcamp.com

Дозвілля та їжа
26 червня 2017 16:32

Дітям так важко сидіти вдома, а особливо влітку! Куди їх відправити так, аби вони провели час з користю і весело? Звісно ж, у табір!

Тому ми склали для вас огляд кращих таборів, де ваша дитина не лише відпочине на славу, а в деяких ще й зможе вивчити іноземну мову.


Дитячий табір "Смайлики" у мальовничих Карпатах


tab3


Що відомо про цей табір? Діти будуть вивчати класику фантастів. Разом з інструкторами вони наблизяться до фантастичних світів, у яких у гори їздять на вузькоколійній залізниці. Під час екскурсій з вихователями діти будуть відкривати надзвичайно мальовничі маршрути, пройдуть по найгарніших та найекологічніших місцях Карпат і зможуть милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, скуштувати чай з карпатських трав. 

Де? 

"Літній табір Смайлики 2017" розташований неподалік м. Долина, Івано-Франківської області, недалеко Торунського перевалу, оточений листяними карпатськими лісами, неподалік річки Мізунки. На межі Закарпаття і Прикарпаття.

Скільки це коштує? 

5100 грн.

Як зареєструватись?

 На сайті табору або ж за номером 096 0200277.


Львівський табір в Тухлі


4

Що відомо про цей табір? 20-28 червня на базі “Берегиня” в Тухлі відбуватиметься табір для дітей та молоді. Заявки у табір приймаються до 30 травня. Табір матиме дві теми підтаборів:
молодший підтабір (8-12 років) – тема Мистецтво;
старший підтабір (12-15) – тема Лідерство. Приймають дітей віком від 8 до 15 років. Діти будуть поділені на групи до 12 осіб. З кожною групою працюватиме 1 досвідчений виховник та впорядник (виховник та впорядник – дорослі особи). Діти забезпечуватимуться 4 разовим харчуванням. Якщо дитина молодша, то можуть прийняти її на табір за умови присутності когось з батьків чи відповідальної особи.

Скільки це коштує? 

2000 грн.

Як зареєструватись? 

Заявки на табір за даним посиланням – https://goo.gl/forms/L50FynfJfvXzGFN53 або за телефоном – 097 66 55 926 , [email protected] – Андрій. 

Де розташований?

 Село Тухля, Сколівський р-н, Львівська обл.
 


"Артек" у Буковелі


Тут є три види таборів: озерний, гірський та лісовий.


Озерний:

b651ca29f5626e11039223ef50f07aa9

Що відомо про цей табір? У програмі табору – заняття з техніки гірського туризму: "Альптехніка", "Скеледром", "Вузли", "Навісна переправа"; туристичні змагання, творчі, спортивні та інтелектуальні конкурси, геокешинг, креатив-паті, дискотеки, туристичні квести, фольклорна вітальня, ерудит-марафони, артеківські масовки.

Де?

ТК "Буковель" неподалік (300 м) гірського озера площею близько 7 га. 

Скільки це коштує?

 4 960 грн.

Як зареєструватись? 

На сайті комплексу.

Лісовий:

e3aaf40065cc2a422c2163f32748e8bc

Що відомо про цей табір? Діти допитливі, а табір "Лісовий" дозволяє задовольнити їхні інтереси: походи, квести, геокешинг, музичний ринг, креатив-паті, дискотеки, ігри, творчі конкурси й спортивні змагання, катання на велосипедах і квадроциклах, зустрічі з відомими акторами кіно і театру, дитячими письменниками, відомими спортсменами, журналістами – все це поєднується з чудовим збалансованим харчуванням та сучасними комфортабельними умовами розміщення. Табір у лісі – це поєднання свіжого повітря і цікавих занять, які дозволяють зробити канікули не просто чудовими, а по-справжньому незабутніми. Програма "Лісового" табору сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей, відповідальності, лідерства, самостійності та організованості.

Де розташований? 

Табір розташований в серці Карпат на туристичному комплексі "Буковель".

Скільки це коштує?

7 140 грн.

Як зареєструватись?

 На сайті комплексу

Гірський:

7714b90a75dd48105f09bdb32e791074

Що відомо про цей табір? У таборі "Гірський" діти активно відпочивають, залучаються до здорового способу життя, підвищують рівень володіння розмовною англійською мовою, розширюють кругозір, розвивають творчий потенціал, лідерські якості. Вивчення мови відбувається в ігровій формі не тільки на тематичних заняттях, а й в різноманітній творчій діяльності, під час відпочинку, спілкування з вожатими, носіями мови з країн Європи та США та іншими дітьми. У цьому таборі на дітей чекають захоплюючі конкурси, вікторини, ерудит-марафони, творчі майстерні, геокешинг, дискусійні гойдалки, толока добра, тренінги-ігри "Intelligent voice: розумний голос", "Тайм-менеджмент"; креатив-паті, дискотеки, піші екскурсії в гори, плавання в басейні. Спеціальна програма з плавання дозволяє дитині навчитися плавати, якщо вона не має таких навичок.

Де розташований?

 Табір розташований в серці Карпат на туристичному комплексі "Буковель".

Скільки це коштує?

 27 495 грн.

Як зареєструватись? 

На сайті комплексу.


Лікувально-оздоровчий комплекс  “Дружба”


Топ 8 таборів поблизу Львова: куди відправити дітей на відпочинок фото

Що відомо про цей табір? Відомий  дитячий оздоровчий заклад в Україні. У “Дружбі” є сучасні актовий, зал під відкритим небом, диско, відео, комп’ютерний зали.  До послуг дітей бібліотека і читальний зал, кімнати дитячої творчості, облаштовано ще один міні зал, спеціальне місце для великого вогнища. Відпочиваючим показують кінофільми на великому екрані. Всі бажаючі діти мають можливість безкоштовно розважатися та покращувати свої акробатичні навички на каркасному батуті Jambo і на великому надувному батуті-гірці, які встановлено біля адміністративного корпусу ЛОК. Велике задоволення дітлахи отримують від екскурсій на Cкелі Довбуша, Івано-Франківський аквапарк Трускавецький дельфінарій, Калуський льодовий палац, а діти молодшого віку також у музеї Вигодської вузькоколійки та інші місця. В “Дружбі” є озерце з свійськими птахами та живий куточок з папугами, канарейками і декоративними кроликами, який заохочує дітей до спілкування з природою. Для комплексу придбано новий великий акваріум.


Де розташований?

В чудовому хвойному карпатському лісі, за чотири кілометри від районного центру Долина Івано-Франківської області в селі Новоселиця, Долинський район, Івано-Франківська область.

Як зареєструватись?

Телефон: +3803477-2-77-20,+38095-763-8364,  +38096-696-3662 або ж за електронною поштою e-mail: [email protected] або на сайті.

С
кільки це коштує?

 5 850 грн.
 


 "Мистецькі канікули — 2017" від дитячого Мистецького Центру "FoRa"
camps-ditvora

Що відомо про цей табір? Обіцяють екскурсії у Яремче на водоспад та Скелі Довбуша, відпочинок на природі та біля річки Прут, мистецькі майстер-класи, фотосесія у гуцульських костюмах.

Де розташований?

Є чотири заїзди: два у Ворохту та два на Шацькі озера.

Скільки це коштує?

 Вартість одного заїзду (11 днів, 10 ночей) - 4700 грн.

Вартість двох заїздів (22 дні , 21 ніч) - 9000 грн (Ворохта).

Ідентичні ціни на заїзди на Шацькі озера.

Як зареєструватись? 

067 72 82 204  Володимир Кудовба або на сайті.
 


Міжнародний англомовний табір в Карпатах "Boyar Camp"


Топ 8 таборів поблизу Львова: куди відправити дітей на відпочинок фото 1

Що відомо про цей табір? 5-разове харчування, 2 басейни з підігрівом, дитячий майданчик з гірками, гойдалками, 40 уроків англійської, запрошені іноземні викладачі навчальна література - Оксфордські видання - персонально до рівня дитини, вечірні англомовні шоу, перевірка рівня англійської on-line, видача сертифікату, екскурсії ( Буковель, скелі Довбуша, водоспад), перегляд фільмів в оригіналі на великому екрані,майстер класи: гончарство квілінг cooking, фетр, ballooning похід в гори ватра біля річки катання на конях/квадроциклах.


Де розташований?

 В селі Яремче, Івано-Франківської області.

Скільки це коштує? 

 12 300 грн.

Як зареєструватись?

 За номером (097) 629 3601 або на сайті.

Джерело: 032.ua

Дивись ще:

Повстанська варта, рок-н-рол, спортивні локації: у Білогорщі стартує перший ШухевичФест

Непопсовий Львів: 10 місць, про які вам не розкаже путівник

Готелі з басейном в Карпатах: ціни та умови 2017

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах