Інтерактивні вистави, перфоманс: у Львові відбудеться нічний фестиваль альтернативних театрів

фото з сайту: УП.Життя

фото з сайту: УП.Життя

Дозвілля та їжа
22 серпня 2017 11:09

Найдовша театральна ніч у Львові цього року пройде від 25 по 30 серпня. В ці дні відбудеться VI Фестиваль альтернативних театрів "Ніч театру".  8 театрів, 3 локації, сполучення центру та віддалених районів Львова, танець, інтерактивні вистави, сучасна та класична драматургія, перфоманс — все це підготували організатори Ночі для львів`ян і гостей міста, повідомили організатори.

Інтерактивні вистави, перфоманс: у Львові відбудеться нічний фестиваль  альтернативних театрів фото

Більша частина фестивалю, а саме — аж шість вистав будуть представлені 25 та 26 серпня на Левандівці у вечірній час в рамках Фестивалю Параджанова, який проходить в культурно-мистецькому центрі "Супутник" та у Левандівському парку.

“Для мене Ніч театру вже стала традиційною для Львова. Це класний майданчик для альтернативних театрів, де немає конкуренції, а є спільнота друзів, які люблять театр. Ми ростемо і до нас доєднуються нові учасники: цього року 6 із 8-ми театрів виступають на Ночі вперше”, – розповідає Анастасія Войтюк, одна із засновниць Ночі театру

Учасниками Ночі є як аматорські колективи, так і професійні, одні існують вже багато років, інші лише нещодавно виникли, але усіх об’єднує любов до театру, а, власне, це і є основною метою нашого фестивалю – зібрати людей, які люблять театр та обмінюватися досвідом, ділитися з глядачами своїми напрацюваннями.

“Ми вперше працюватимемо на двох нових майданчиках, вірніше, це була ініціатива театрів — залучити нові місця для показу вистав.  вільний театр “Око” покаже виставу в кафе "Де Манджаро" , а останніх учасників Ночі — театр “Намір” можна буде побачити 30 серпня вул. Заводська, 31”, -ділиться інформацією Анастасія Сімака, співорганізатор Ночі театру.

Інтерактивні вистави, перфоманс: у Львові відбудеться нічний фестиваль  альтернативних театрів фото 1

Цього року в "Ночі театру" візьме участь 8 колективів: 5 львівських та 3 приїжджих.

Львів представлятимуть:

-Театр "Живаго" з трагіфарсом "Milking cows", режисер Зоряна Починайко. Театр був заснований у 2015 році і працює з провокативним текстом в класичній техніці

-Театр "Склад 2.0" із виставою "6х0". Театр виник на базі колективу "Другий склад" у 2015 році, працює в техніці експериментального драматичного театру. Режисер Єва Якубовська.

-Театр "Domus" один із наймолодших театрів, виник у 2016 році, працює в техніці драматичного театру. Вони покажуть виставу "Очі блакитного собаки", режисер Наталія Меньшикова.

-Вільний театр "Око", перший професійний приватний театр у Львові, що працює в цікавому форматі театр-кафе, де під час вистави глядачі сидять за столиками і п’ють каву. Запрезентують виставу "Mon bebe,або маленькі хитрощі", режисер Галина Воловецька.

-Театр “Намір”, існує у Львові вже понад 10 років. На своєму рахунку має чимало оригінальних постановок, фестивалів та нагород. П’єси авторства режисера театру Іри Задорожної любляться та збирають повні зали. Для “Ночі Театру” “Намір” завжди намагається робити щось нове, свіже та те, що можна побачити лише тут.

Гостями на фестивалі будуть колективи:

-Театр "Сонях" м. Рівне, який виник ще у 2000 році. Колектив працює в різних експериментальних техніках та за 17 років став репертуарним, проте має свою навчальну студію. Вони привезуть виставу "Недитячі ігри", режисер Олексій Титаренко

Народний аматорський театр "Дзеркало" м. Хмельницький. Це найдавніший колектив, який виник ще у далекому 1953 році. Працюють в різноманітних техніках, а цього разу привезуть до Львова пантомімічно-етюдну виставу "Історії з коробки", режисер Дмитро Гусаков

Народний аматорський молодіжний експериментальний театр "ЛюбАрт" м. Калуш, Івано-Франківстької області. На фестивалі представлять виставу "Маняки", режисер Любов Липовська. Вистава в техніці драматичного театру з елементами музики та танцю.


Програма фестивалю:


25 серпня, Левандівка, КМЦ, Супутник, вул. Повітряна, 20

вхід вільний
20.00 – 21:20 театр ЛюбАрт (Калуш)

Вистава “Маняки”, автор В.Страліт
21: 40 – 22: 25 театр Дзеркало (Хмельницький)

Вистава “Історії з коробки”
22:45 – 23:45 театр Живаго (Львів)

Вистава "Milking cows", трагіфарс на одну дію

26 серпня, Левандівка, МЦ, Супутник, вул. Повітряна, 20

вхід вільний

19:00 — 20:00 театр Сонях (Рівне)

Вистава “Не дитячі ігри”, за п’єсою Б. Срблянович “Мамапапасинсобака”
20:30 — 21:10 театр Склад 2.0 (Львів)

Вистава “6х0” за текстом сучасного письменника класика Ю. Тарнавського

21:30 — 22:00 театр Domus (Львів)

Вистава “Очі блакитного собаки” за мотивами однойменного твору Г.Г. Маркеса

27 серпня, вул. Галицька, 10

19:00
вільний театр ОКО (Львів)

Вистава „Mon Bebe, або маленькі хитрощі”
квиток/або вхід за запрошенням

30 серпня, вул. Заводська, 31

21:00
театр Намір (Львів)

Вистава “Зе Дорс”

вхід вільний

Контактна особа:Анастасія Войтюк (096 218 44 47)

Фото: УП.Життя

Дивись ще:

Коли чекати тепла: якою буде погода у Львові найближчими днями 

Дві тисячі: львів’яни, що відмінно склали ЗНО, отримають грошову винагороду

Інтерактивні зупинки та компьютеризовані школи: яким буде "найрозумніший" район Львова 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах