Дізнайся: на якій львівській вулиці з'явиться галерея просто неба

фото з сайту Afisha Lviv

фото з сайту Afisha Lviv

Дозвілля та їжа
23 серпня 2017 17:49

В рамках графіті-фестивалю "Алярм’2017", який відбуватиметься у Львові впродовж трьох днів з 25 по 27 серпня, на вулиці Княгині Ольги з'явиться вулична галерея, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"Третій рік поспіль ми підтримуємо графіті-фестиваль "Алярм". У світі є безліч міст, де вуличне мистецтво  - це повноцінний туристичний продукт. Мова йде про Лондон, Барселону, Париж, Брюссель, Лодзь. Впродовж років у цих містах сформувалися окремі мистецькі квартали. Наприклад, у Берліні стріт-арт є однією з туристичних принад. Там навіть туристичні маршрути прокладають залежно від того, де саме розташовані кращі роботи. Львів має потенціал для того, аби до титулу культурної столиці України отримати ще й звання столиці вуличного мистецтва", - каже начальник управління туризму Галина Малець.

Організатори "Алярму" очікують, що участь у фестивалі візьме 60 митців за всієї України.

"Цьогоріч ми обрали два об’єкти –  це опори мостів на вулицях Луганська та Княгині Ольги. Варто зазначити, що це буде не просто графіті у класичному понятті. На вул. Кн. Ольги ми прагнемо до формату вуличної галереї. Тобто хочемо, щоб в кожному малюнку була ідея та зміст. Окрім того, у програмі запланована лекція на актуальні для вуличного мистецтва теми та тематична вечірка", - зазначив головний організатор фестивалю у Львові Тарас Довгалюк.

Дивись ще:

Восени: скільки будуть коштувати місячні картки для проїзду в львівському електротранспорті 

Будь в курсі: як працюватимуть львівські комунальні служби під час свят 

Фотофакт: вуличні камери зафіксували Димінського за кермом Mercedes перед ДТП 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах