Щастя від роботи: COMFY запустила проект #COMFYPEOPLE про свою унікальну команду

Новина - Дозвілля та їжа - Щастя від роботи: COMFY запустила проект #COMFYPEOPLE про свою унікальну команду

Новина - Дозвілля та їжа - Щастя від роботи: COMFY запустила проект #COMFYPEOPLE про свою унікальну команду

Дозвілля та їжа
12 вересня 2018 10:31

В рамках глобальної стратегії розвитку бренду роботодавця компанія COMFY запустила власний контент-проект про людей, які стоять за успіхами компанії, кожен день роблять професійні та особисті прориви, діляться своїм досвідом з новачками і драйвять своєю енергією в режимі нон-стоп.

Проект має на меті розповісти про найцінніше в компанії COMFY - про співтовариство талановитих, самодостатніх, щасливих людей, які самореалізовуються, живуть цікавим життям і готові приймати до своїх лав однодумців.

У відвертих інтерв'ю співробітники СOMFY розповідають свої секрети, діляться робочими лайфхаками і розкриваються з несподіваного боку. Що змусило відомого діджея залишити успішну музичну кар'єру і стати керівником онлайн магазину СOMFY, а шеф-кухаря змінити життя на 180 градусів і очолити відеопродакшен? І як поєднують свої захоплення і основну роботу. Пошепки згадуються навіть ті секрети, які обговорюють тільки в закритих колах.

Всі яскраві матеріали, історії та відео проекту #COMFYPEOPLE можна подивитися на сайті.


Про компанію COMFY


COMFY - одна з найбільших мереж магазинів техніки та електроніки в Україні, перший мультіканальний ритейлер, лідер по ефективності в галузі. Компанія заснована в 2005 році. Штаб-квартира COMFY знаходиться в м Дніпро, Україна. Станом на травень 2018 р мережа представлена 90 магазинами сучасного формату в більш ніж 50 містах України. У компанії працює 3000 чоловік.

Для отримання додаткової інформації відвідайте, будь ласка, сайт і корпоративний блог компанії COMFY.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах