Святкуй вдома: у львівських ресторанах виявлені численні порушення

Святкуй вдома: у львівських ресторанах виявлені численні порушення

В усіх львівських закладах громадського харчування, які проводять бенкети, фахівці виявили порушення.

В усіх львівських закладах громадського харчування, які проводять бенкети, фахівці виявили порушення. 

Як повідомили у Львівській міськраді, з 3 липня до 30 серпня комісії районних адміністрацій провели 101 комісійне обстеження закладів ресторанного господарства, що надають послуги з проведення урочистих подій. 

"За результатами досліджень встановлено, що 46% готових кулінарних виробів та 33% змивів не відповідають нормативно-технічній документації, і в 4% виявлено патогенний стафілокок", – йдеться у повідомленні. 

Окрім того, виявлені грубі порушення — недотримання потоковості технологічного процесу, відсутність медичних оглядів, гігієнічного навчання, незнання гігієнічних норм і правил персоналом таких закладів, відсутність документів на якість і безпечність харчових продуктів. 

"Заклади громадського харчування не мають внутрішнього лабораторного контролю за готовою продукцією і гігієнічного навчання персоналу. Тільки 52 об’єкти по Львову зараз звернулися за внутрішнім лабораторним контролем", — зауважила завідувачка Львівського міського відділу ДУ "Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України" Галина Михальчук.

Додамо, що 16 суб’єктів господарювання не допустили робочі комісії до проведення обстежень.

Нагадаємо, ТОП закладів Львова, де масово труїлися відвідувачі.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram