Шляхами Садового: у кабінет мера Львова водитимуть екскурсії

Шляхами Садового: у кабінет мера Львова водитимуть екскурсії. Фото: Андрій Садовий/Фейсбук.

Шляхами Садового: у кабінет мера Львова водитимуть екскурсії. Фото: Андрій Садовий/Фейсбук.

Дозвілля та їжа
04 серпня 2020 17:11

Мешканців Львова та туристів запрошують на екскурсію «Завітай в гості у Львівську міську раду». Відвідини мерії відбуваються щочетверга. Проект спрямований на те, щоб всі охочі мали змогу ознайомитися з діяльністю та основними функціями мерії. Читайте ще більше цікавих новин Львова за сьогодні.

Як повідомили у міськраді, щочетверга о 13:00 годині при вході у Львівську міську раду на зареєстрованих учасників очікує екскурсовод. Під час екскурсії гості ознайомлюються з історичним минулим будівлі Львівської міської ради, зі структурою міської ради, а також з особливостями місцевого самоврядування.

Львів’ян і туристів кличуть на екскурсію у міськраду.
Львів’ян і туристів кличуть на екскурсію у міськраду.

«Учасники відвідують Центр надання адміністративних послуг, кабінет „Гарячої лінії міста“, де розглядають останні електронні звернення громадян. Також всіх присутніх ознайомлюють із програмою стажування у Львівській міській раді „Перший кар'єрний крок“ та навчанням для молоді у Першій школі самоврядування Львова, фундаторами якої є управління молодіжної політики. Куратори програми „Перший кар'єрний крок“ інформують про унікальну можливість пройти стажування у Львівській міській раді та про перспективу втілити свої ідеї, проявити лідерські якості та приєднатися до успішної, молодої команди Львівської міської ради. Також розповідають про Першу школу самоврядування — оскільки це чудова можливість для молоді навчитися менеджменту в організаціях, основи подолання кризових ситуацій, освоїти навички лідерства, креативності, відповідальності та багато іншого. Пізніше учасники проходять шлях, який долає міський голова Львова Андрій Садовий щодня, приходячи на роботу, а також відвідують робочий кабінет мера, з балкону якого відкривається неймовірний краєвид центру міста. Після завершення екскурсії всі охочі піднімаються на Ратушу», - детально описує екскурсію начальниця управління зовнішніх зв’язків і промоції Тетяна Хабібрахманова.

Зареєструватись на екскурсію можна за посиланням.

Нагадаємо, Кінокомпанія Solar Media Entertainment планує у вересні знімати у Львові фільм, в якому місто відіграватиме ключову роль. Знімальна група вважає, що найкращою локацією для цього може бути балкон міського голови. Андрій Садовий погодився. 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах