Поїхали: на Львівщині відкрили новий веломаршрут заповідними територіями

Поїхали: на Львівщині відкрили новий веломаршрут заповідними територіями. Фото умовне.

Поїхали: на Львівщині відкрили новий веломаршрут заповідними територіями. Фото умовне.

Дозвілля та їжа
22 жовтня 16:51

У Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі» презентували новий інтерактивний екскурсійний веломаршрут «Франко-ровер». Крутячи педалі, можна милуватися неймовірними краєвидами заповідних територій і знайомитися з життям Каменяра. Про це повідомив директор заповідника Богдан Лазорак.

У рамках проєкту у Нагуєвичах облаштували 20 інформаційних таблиць з QR-кодами на локаціях і закупили велосипеди, якими гості заповідника зможуть проїхатися екскурсійним веломаршрутом за символічним «велоквитком».

На Львівщині відкрили новий веломаршрут заповідними територіями. Фото: Львівська ОДАНа Львівщині відкрили новий веломаршрут заповідними територіями. Фото: Львівська ОДА

«Значна частина популярних в Нагуєвичах локацій, які пов’язані з Іваном Франком, тепер марковані таблицями з QR-кодами, відсканувавши які ви перейдете на сайт з інформацією про Івана Франка та, власне, про локації, де ви перебуваєте. Інформаційні таблиці розміщені таким чином, що найзручніше їх можна дослідити, мандруючи велосипедом. Скануючи QR-коди на цих стоянках, можна побачити історію Франкового дуба, історію давніх Нагуєвич, історію церков села Нагуєвичі, джерела, садиби, у якій зростав наш національний геній. Ми вирішили привернути увагу молоді до Івана Франка через спорт, тому що всі його діти були причетні до спортивного руху міжвоєнної Галичини, до мандрівок Карпатами, отже і ми маємо виховувати здорову і сильну духом націю», - розповів Богдан Лазорак.

Нагадаємо 10 місць в Ужгороді, які слід відвідати туристу.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах