Львівський рушник із вареників потрапив до Книги Рекордів України

Львівський рушник із вареників потрапив до Книги Рекордів України

Львівський рушник із вареників потрапив до Книги Рекордів України Фото: facebook.com/Книга Рекордів України

Дозвілля та їжа
16 грудня 2021 16:50

У Львові встановили новий гастрономічний рекорд України – в місті виготовили величезний рушник із вареників. Про це повідомили на сторінці Книги Рекордів України.

Рекорд зафіксував представник Книги Рекордів України у місті Львові Ігор Дулин. Він ввійшов до категорії  «Кулінарія, вперше, розміри». 

«На заході «ДУЖанські Вечорниці" до 5 річниці організації ГО "Ділові Українські Жінки в Львівській області» було встановлено новий Рекорд України, який увійшов у Книгу Рекордів України. Дипломом нагородили Торговельну Марку Вареники ТУТ та ГО "Ділові Українські Жінки в Львівській області», – зазначив Ігор Дулин. 

Львівський рушник із вареників потрапив до Книги Рекордів УкраїниЛьвівський рушник із вареників потрапив до Книги Рекордів України Фото: facebook.com/Книга Рекордів України

Найбільший український рушник мав такі розміри: ширина – 1 метр, довжина – 4 метри.  Спеціально для рекорду наліпили вареників трьох кольорів: червоного, чорного та білого. 

Львівський рушник із вареників потрапив до Книги Рекордів УкраїниЛьвівський рушник із вареників потрапив до Книги Рекордів України Фото: facebook.com/Книга Рекордів УкраїниЦе чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах