Куди піти у Львові з малими безкоштовно: 7 оригінальних дитячих майданчиків

Куди піти у Львові з малими безкоштовно: 7 оригінальних дитячих майданчиків.

Куди піти у Львові з малими безкоштовно: 7 оригінальних дитячих майданчиків. Фото: https://unsplash.com/Tim Cooper.

Дозвілля та їжа
28 жовтня 2022 07:48

Куди піти у Львові з малими й так, щоб не за всі гроші – запитання, яке турбує багатьох батьків, а також дідусів і бабусь. VG Львів розповідає про небанальні дитячі майданчики у Львові, бавитися на яких можна безкоштовно й необмежену кількість часу.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Найкращий дитмайданчик України 2021 року

Ігровий простір на площі Святого Теодора у Львові.Ігровий простір на площі Святого Теодора у Львові. Фото: city-adm.lviv.ua

Ця небанальна пригодницька локація для дітей з'явилася у серпні минуло року на місці демонтованих старих турніків. Того ж року простір на площі Святого Теодора у Львові отримав відзнаку Національної архітектурної премії, ставши найкращим серед дитячих майданчиків в Україні. Тут є підвісні містки, колоди для лазання, гірки для скелелазіння різної висоти, будиночок для ігор, де можна сховатися від дощу. Усе це доступне для дітей різного віку та з різними здібностями. 

Де шукати: площа Святого Теодора.

З будиночком на дереві

Дитячий майданчик у сквері біля собору Святого Юра.Дитячий майданчик у сквері біля собору Святого Юра. Фото: city-adm.lviv.ua

Це дитячий майданчик європейського зразка із неагресивною фоновою архітектурою, пластичними формами та ландшафтними елементами, який відкрили у 2018 році. Для веселих забав тут є будиночок на дереві, батут, балансири, гойдалки, гірка й інші цікаві ігрові елементи.

Майданчик у сквері святого Юра вміщує одночасно до двадцяти дітей трьох вікових груп: від новонароджених до шести років, від шести до десяти та десяти-дванадцяти років.

Де шукати: сквер біля собору Святого Юра.

З гіркою для скелелазіння

Дитячий майданчик у Лісопарку Білогорща у Львові.Дитячий майданчик у Лісопарку Білогорща у Львові. Фото: city-adm.lviv.ua

Дитячих майданчиків в одному з найбільших лісопарків Львова Білогоріщі є декілька. Ми ж розповімо про найновіший – той, що із дерев'яним корабликом, який катає дітлахів, ніби й справді морем, а головне – гіркою для скелелазіння малюків. Остання неабияк подобається маленьким екстремалам. 

Майданчик екологічний – для його створення використовували лише природні матеріали: деревну мульчу, пісок, відсів. Ігрові елементи також здебільшого з дерева. Окрім уже згаданих ігрових елементів, тут є тарзанка, гойдалки, балансири.

Де шукати: Лісопарк Білогорща

Дитячий майданчик у формі дракона

Дитячий майданчик у Львові у формі дракона.Дитячий майданчик у Львові у формі дракона. Фото: Рутенія

Незвичайний дитячий майданчик облаштували у Личаківському парку міста Львова кілька років тому. Окрім, власне, гігантського дракона, який так подобається маленьким відвідувачам, тут є пеньки для бігу, валуни для стрибків, пісочниця, канатна дорога, дерев’яний місток, насипні пагорби – загалом близько двадцяти елементів. 

Де шукати: Личаківський парк. 

Дитячий майданчик у формі дерев'яного корабля

Новий небанальний об’єкт дитячого дозвілля з'явився у Замарстинівському парку Львова у 2021 році. Виготовлений із акації – найкращого матеріалу для таких забав, корабель став ідеальним місце для маленьких мандрівників, які марять морем. Серед ігрових елементів дитячого майданчика такі, як: балансир, лабіринт, три види гойдалок, з-поміж них – канатна, а також гойдалка з гніздами-кошиками та драбинкою, бізіборди, лазанки тощо. 

Де шукати: Замарстинівський парк.

Ігровий простір із музичною зоною

Ігровий простір із музичною зоною у Парку "700-річчя Львова".Ігровий простір із музичною зоною у Парку "700-річчя Львова". Фото: city-adm.lviv.ua

Дитячий ігровий простір у парку «700-річчя Львова» – перший облаштований у час повномасштабної війни Росії проти України. У ньому передбачили музичну зону з ксилофоном та органом, скельну гірку, підвісні канати та лазанки, а також карусель, гойдалки, балансири, гамаки, пісочницю й інші цікаві елементи.

На перший погляд цей майданчик більше нагадує великий простір, розділений на два сектори – для молодших і старших дітей, аби було цікаво та безпечно хлопчикам і дівчаткам різних вікових категорій.

Де шукати: Парк "700-річчя Львова".

За мотивами казки "Лис Микита"

Дитячий майданчик у Парку Івана Франка у Львові "Лис Микита".Дитячий майданчик у Парку Івана Франка у Львові "Лис Микита". Фото: city-adm.lviv.ua

Це один із найновіших майданчиків міста Лева, створений за мотивами найвідомішого дитячого твору Івана Франка "Лис Микита". Встановлення ігрової зони, основним матеріалом якої стало натуральне дерево, розпочалося у середині жовтня. Фінансування взяв на себе приватний підприємець, який побажав залишитися невідомим. 

Гойдалки, балансири, лазанки, вежа-лабіринт у вигляді замку — усе це виготовив німецький виробник, який спеціалізується на дитячих майданчиках, і за рівнем безпеки вони відповідають німецьким стандартам. 

Де шукати: Парк Івана Франка.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах