Фотожаби: як у соцмережах львів'яни жартують на тему коронавірусу

Фотожаби: як у соцмережах львів'яни жартують на тему коронавірусу фото

Фотожаби: як у соцмережах львів'яни жартують на тему коронавірусу фото

Дозвілля та їжа
18 березня 12:58

В умовах карантину через пандемію COVID-19 українці не занепадають духом, а у соцмережах львів’яни навіть жартують на тему коронавірусу.   

VG Львів зібрав найсмішніші та найпопулярніші фотожаби, які поширюють у соціальних мережах.

Про туалетний папір

Найбільш обговорюваною темою на просторах інтернету залишається масове скуповування туалетного паперу з полиць супермаркетів та магазинів. Користувачі соціальних мереж не розуміють, для чого люди настільки масштабно запасаються туалетним папером, адже серед симптомів COVID-19 немає таких, для вирішення яких знадобився б цей продукт.

1.

2.  

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Про запаси продуктів

Також не залишилась осторонь тема порожніх прилавків у супермаркетах після масових, можливо, навіть панічних закупів, які відбулись за день до карантину, 11 березня. Люди досі скаржаться на відсутність солі, гречки та макаронів у деяких магазинах міста.  

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Про дотримання гігієни

Всесвітня організація охорони здоров’я надала свої рекомендації, які мають допомогти попередити захворювання коронавірусом. Зокрема, йдеться про миття рук, користування дезінфекторами, носіння маски, уникнення місць масового скупчення людей тощо. Але й з цього вже встигли пожартувати.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Про вертольоти з ліками

16 березня соціальними мережами поширювали неправдиве повідомлення про невідомі вертольоти, які буцімто «скидуватимуть» ліки та дезінфікуватимуть місто. Звісно, це повідомлення є фейком, про це ж заявив мер Львова. Але в мережі також встигли висміяти і таку інформацію.

1. 

2.

Інші смішинки

Загалом, користувачі соціальних мереж щодня поширюють свіжі жартівливі картинки про поширення COVID-19, так вони переживають ізоляцію під час карантину. Ми відібрали найгуманніші меми.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Нагадаємо, молодий артист з Тернополя присвятив коронавірусу пісню.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах