Стало відомо коли у Львові відновлять подачу гарячої води

Стало відомо коли у Львові відновлять подачу гарячої води

Гідравлічні випробування на магістральних теплових мережах завершено, але тривають роботи з ліквідації виявлених дефектів на трубопроводах, повідомили в прес-службі ЛМР.

"Ми проводили гідравліку на мережах від котелень на вулицях Тарнавського, 114а, Китайська, 12а, Таджицька, 4а, Коновальця, 99а, Золота, 21 та Кільцева, 2а (місто Винники) та гідравлічні випробування магістральних теплових мереж від найбільших наших джерел теплопостачання – ТЕЦ-1 і ТЦ "Північна". Було виявлено 105 дефектів на трубопроводах від ТЕЦ-1 і п’ять дефектів на трубопроводах від ТЦ "Північної". Зараз тривають роботи з локалізації і ліквідації виявлених пошкоджень на тепломережах", - додали у відомстві.

За словами тепловиків, подачу гарячої води у Сихівський, Личаківський і Шевченківський райони планують відновити швидше від встановлених термінів – в перших числах травня.  Нагадаємо, що гідравлічні випробування теплових мереж розпочалися 15 квітня.

Подачу гарячої води, згідно з графіком, заплановано відновити: споживачам Сихівського району – орієнтовно 8 травня від котельні на вулиці Надійна, 2;  решті споживачів, приєднаних до ТЕЦ-1 – упродовж трьох днів, з 16 до 18 травня; споживачам Шевченківського району – упродовж трьох днів, з 9 до 11 травня від ТЦ "Північна". У разі виникнення пошкоджень теплових мереж на окремих вулицях, термін відключення гарячої водопостачання може бути продовжено".

Львів у новинах:

У Львові відкрили новий заклад мережі !FEST "Два голубці"

Скандальні "ванни" на фасаді "Львівської майстерні шоколаду" нарешті зняли

Цього року День міста присвятять митрополиту Андрею Шептицькому