У Львові збільшать тарифи на воду

фото з сайту kiyany.obozrevatel.com

фото з сайту kiyany.obozrevatel.com

Комуналка
01 липня 2015 11:44

У Львові змінять тарифи на воду. Чим спричинені зміни, і наскільки цього разу зміняться тарифи?

У зв’язку із зростанням цін на паливно-мастильні матеріали, а також через збільшення тарифів на електроенергію "Лівівводоканал" повідомляє про те, що вони мають намір збільшити тарифи на водопостачання: "Електроенергія зросла на 5%, бензин - на 33%, газ – на 75%. Нам потрібне збільшення тарифів, інакше ми працюємо у шкоду собі. Звісно мешканцям міста це не сподобається, тому ми змінимо тарифи лише на 2%, хоч це не велика цифра, та вона допоможе покрити всі витрати. Тому ми, як комунальне підприємство, дійшли висновку, що потрібно підняти тарифи" - прокоментували ситуацію в "Лівівводоканалі".

Та не слід забувати про субсидію, незважаючи на те, що її не нарахували за травень, її обов’язково нарахують у червні за два місяці. Тож саме за допомогою субсидій можна зекономити.

Нагадаємо, що з 1 травня тарифи на водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів піднялися: за кубічний метр води ціна 8,86 грн замість 7,94 грн. тобто львів’яни платять на 11,5% більше. А вже з червня поточного року всі мешканці отримають платівки з новими розцінками.


За матеріалами www.vsemisto-lv.info

Львів у новинах:

У Львові з’явилися ще дві зарядні станції для електромобілів 

Сьогодні у Львові в трьох районах вимикатимуть світло

З 8 липня частині львів'ян тимчасово вимкнуть світло: адреси

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах