З 15  серпня у Львові підвищать квартплату

З 15 серпня у Львові підвищать квартплату

фото з сайту vikna.if.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради вніс зміни до свого рішення від 31.05.2011 року №561"Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення у м. Львові індивідуально по кожному будинку".

Про це інформує  "Вголос".

Як зазначає в інформаційній довідці до рішення начальник управління житлового господарства ЛМР Юрій Голець, рішенням виконкому від 31.05.2011 року №561 "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення у м. Львові індивідуально по кожному будинку" встановлено витрати з ліквідації аварій у внутрішньобудинкових інженерних мережах, які є складовою тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

Ліквідацію аварій та пошкоджень проводять міська та районна аварійні служби у вечірній та нічний час, з 17:00 до 08:00, у вихідні та святкові дні – цілодобово.

За час дії тарифів розмір мінімальної заробітної плати зріс на 29,4%, матеріальні витрати та вартість паливно-мастильних  матеріалів – удвічі. Тому в місті вирішили відкоригувати наявні тарифи. Їх встановлюють індивідуально за кожним будинком.

Рішення набуде чинності з 15 серпня.

 Львів у новинах:

У Львові оголосили конкурс на кращий дизайн питних фонтанів 

Вихідні у Львові: "Ту Стань" Свято єврейської музики, джази, блюзи, свінги

"Картка львів'янина": які знижки вона дасть