За несвоєчасну оплату газових рахунків нараховуватимуть пеню

За несвоєчасну оплату газових рахунків нараховуватимуть пеню

фото з сайту www.pravda.lutsk.ua

Передусiм у нових рахунках вiд Львiвгазу є новий роздiл "Пеня" -- це сума, яку стягуватимуть зi споживача за протермінування оплати з нового року.

Про це інформують "Львівські новини"

Але основним нововведенням є те, що кожна квитанцiя мiстить вiдривний талон. Сюди можна самостiйно вписати фактичнi показники лiчильника, якщо споживач не зробив цього ранiше i в рахунку зафiксованi розрахунковi (а не фактичнi!) обсяги спожитого газу.

"У такому разi у вiдривному талонi треба вказати показники свого лiчильника та дату їх зняття, -- пояснив Володимир Король, перший заступник голови правлiння ПАТ "Львiвгаз". -- При оплатi цi данi потрапляють в автоматизовану програму облiку, i система автоматично проводить перерахунок споживання та заборгованостi. Результати проведеного перерахунку будуть врахованi при формуваннi рахунку в наступному мiсяцi. Вiдривний талон залишається або в банку, або в постачальника послуг".

Крiм того, у нових квитанцiях тепер є пам'ятка споживача з поясненням рахунку за газ та послуги з газопостачання. Тут
розписано, що означає кожен пункт у квитанцiї. Також є iнформацiя про сплату рахункiв он-лайн через "Особистий кабiнет" для всiх споживачiв природного газу (104.ua).\

Львів у новинах:

На одній з вулиць Львова провалилася дорога (фото)

"Львівобленерго" повідомляє про планові відключення світла (графік)

Львів'янину на замітку: як працюватимуть банки та банкомати під час свят (графік)