Гаряча вода у помешканнях львів’ян з’явиться пізніше, ніж обіцяно

Новина - Комуналка - Гаряча вода у помешканнях львів’ян з’явиться пізніше, ніж обіцяно

Новина - Комуналка - Гаряча вода у помешканнях львів’ян з’явиться пізніше, ніж обіцяно

Комуналка
24 травня 2016 09:39

Через велику кількість поривів на теплових мережах та роботи з їх ліквідації, відновлення гарячої води у Львові відбудеться з 11 червня.

Наразі уже завершили гідравліку магістральних трубопроводів від ТЕЦ-1 та ТЦ "Північна". У результаті робіт виявили близько 90 поривів. Зважаючи на велику кількість поривів та роботи з їх ліквідації, відновлення гарячої води відбудеться з 11 червня у всіх районах, які обслуговує ЛМКП "Львівтеплоенерго".

У результаті гідравліки було виявлено 82 пориви лише на тепломережах від ТЕЦ-1. Зараз відбувається роботи з їх ліквідації. Один із найбільш проблемних відрізків тепломережі, який потрібно замінити – це мережа на Сихові, в районі Верхнього Шувару, пр. Червоної Калини,36. Наприкінці лютого там вже виникав порив, через що було призупинено подачу опалення і гарячої води на весь Сихів. Складність робіт тут полягає в тому, що дана теплова мережа пролягає через базар. Тому, перш ніж приступити до ремонтних робіт, потрібно забрати торгівельні будки. Заміна даної магістральної мережі є надзвичайно важливою, адже по ній іде теплопостачання на весь Сихівський район.

Також пориви виникли на теплових мережах по вул. Наукова,5-7, на території військової частини по вул. Стрийська,28, на вул. Тернопільській (ТК-1004-1005), вул. Володимира Великого,3-5, 51, вул. Щурата,7-11, Хвильового,56а (в бойлерній) та ін..

Під час гідравліки також виник порив на магістральні мережі діаметром 1000мм на виході з ТЦ "Північна", від якої іде теплопостачання на весь Шевченківський район.

ЛКП "Залізничнетеплоенерго" також повідомляє, що у зв’язку з кількістю проривів трубопроводів, в тому числі магістральних, продовжено терміни проведення гідравлічних випробувань по підприємству та відтермінування відновлення подачі гарячої води споживачам до 11 червня.

Нагадаємо, відновити гаряче водопостачання львів'янам мали до 1 червня цього року.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах