З 1 липня у Львові вдвічі зростуть тарифи на тепло і гарячу воду: деталі

З 1 липня у Львові вдвічі зростуть тарифи на тепло і гарячу воду: деталі

У Львові з 1 липня 2016 року зростуть тарифи на тепло і гарячу воду. Про це інформують у ЛМКП "Львівтеплоенерго"

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила Львівському міському комунальному підприємству "Львівтеплоенерго" тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків.

Відповідно, абоненти з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії платитимуть за 1 Гкал 1213,98 грн з ПДВ, а абоненти без будинкових та квартирних теплових лічильників – 26,58 грн з ПДВ за 1 м2.  Під час опалювального сезон вартість становитиме  26977,00 грн з ПДВ за 1 Гкал за умовно-постійну частину двоставкового тарифу, яку мешканці сплачують впродовж року.

У зв’язку з цим зросте і вартість послуг з централізованого гарячого водопостачання. Таким чином  у разі під’єднання рушнико-сушильників до системи гарячого водопостачання львів’янам доведеться сплатити 80,42 грн та  74,03 грн (нині – 41,06 грн), якщо такого під’єднання немає.

Нагадаємо, до 1 липня вартість однієї Гкал складає 572 грн для абонентів з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії та 12,52 грн за 1 м2 для абонентів без будинкових та квартирних теплових лічильників в опалювальний сезон та 21 927,14 грн за 1 Гкал за умовно-постійну частину двоставкового тарифу, яку мешканці сплачують впродовж року.

Львів у новинах:

Вакарчук прогулявся Львовом й послухав вуличних музикантів (відео)

Як облаштовують нову ділянку для ринку Санта-Барбара у Львові

Дізнайся: в яких озерах Львівщини дозволено купатися