З 1 жовтня діють безготівкова та готівкова монетизація пільг: як це працює, корисні телефони

З 1 жовтня діють безготівкова та готівкова монетизація пільг.

З 1 жовтня діють безготівкова та готівкова монетизація пільг.

Комуналка
08 жовтня 2019 16:33

З 1 жовтня 2019 року набув чинності Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі. Це означає, що запроваджено новий механізм виплати пільг на оплату комунальних послуг. При цьому порядок призначення виплат залишається майже незмінним.

Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міськради, з 1 жовтня діють дві системи монетизації пільг.


Безготівкова монетизація


Коли кошти перераховуються в АТ "Ощадбанк", який здійснюватиме розрахунки з організаціями-надавачами житлово-комунальних послуг. Зекономлені гроші можна зняти з рахунку за підсумками опалювального періоду (раз на рік). При цьому пільговику не потрібно нікуди звертатись, за нього все зроблять органи соцзахисту;


Готівкова монетизація


Коли пільговик кожен місяць отримуватиме нараховану суму пільги у грошовій готівковій формі, зараховану на його рахунок, відкритий в установі уповноваженого банку, або через відділення зв’язку АТ "Укрпошти".

Важливо! Для отримання пільг готівкою потрібно подати заяву до 15 жовтня 2019 року.

"Монетизація пільг не вплине на розмір передбачених законом соціальних гарантій і дозволить заощаджувати кошти при економному споживанні житлово-комунальних послуг. Тобто, якщо домогосподарство пільговика спожило менше ресурсів, ніж передбачено в нормативі, — заощаджені гроші вони можуть залишити собі", — пояснюють в управлінні соціального захисту.


Корисні телефони


Для отриманням інформації щодо будь-яких питань, пов’язаних з призначенням житлової субсидії, можна звертатися до відділів соціального захисту районів Львова за такими номерами телефонів:

Галицький: 261 44 50

Личаківський: 254 62 89

Залізничний: 295 82 28

Франківський: 237 50 81

Шевченківський: 252 28 40

Сихівський: 254 64 80

Прийом громадян у "Єдиних приймальнях" районних відділів соціального захисту проводиться: понеділок — з 13:00 до 19:00; вівторок-четвер — з 08:00 до 19:00.

Записатись на прийом в "Єдину приймальню" в режимі онлайн та дізнатись більше інформації про різні види допомог також можна на сайті Львів соціальний.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах